Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy döntenétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntenétek a helyemben? Maradjak nyáron a fővárosban vagy itthon legyek (hosszú sztori)?

Figyelt kérdés

Most nyáron volt egy srác, akibe őrülten szerelmes voltam. Még mindig szeretem. Ő még 2012 január-febr. és tavasszal is szeretett volna velem randizni, járni, de mégsem lépett. NYáron közelebb kerültünk egymáshoz, naponta rengeteg üzenetet írtunk, találkoztunk, stb. De nem lett belőle semmi, mert én továbbtanultam, 250 km-re a lakhelyemtől. A srác még másfél évig biztos itthon fog lakni, én viszont Pesten tanulok.


Nyáron biztos munkahelyem lenne itthon. Most pesten nem dolgozok semmit, de pesten nyilván több a munkalehetőség. Viszont itthon egy olyan munka lenne, ahol már 2 nyáron is dolgoztam (ez lenne a 3. nyár, szóval ismerem a helyet, tökéletesen tudom végezni a munkám, nem kell betanítani, stb ) Pesten viszont nem tudom- mi jönne össze.

Kollégista vagyok, de van nyári kollégium, ha valaki Pesten akar lenni nyáron.

Nyáron biztosan akarok majd munkát vállalni, és keresni egy kis pénzt.


A kérdés: hazajöjjek-e és töltsem itthon a nyarat? Sajnos a régi barátaimmal, évfolyamtársaimmal annyira nem jó a viszonyom, megromlott.

A sráccal nem beszélek már, de szerintem még mindig szeret.


Szerintetek elvállaljam itthon ezt a nyári melót (ami biztos és nem is minimálbér) vagy inkább pesten nézelődjek?


2013. jan. 20. 17:49
 1/2 anonim válasza:
semmi esetre se vállalj itt pesten diákmunkát. tapasztalatból tudom, hogy sok esetben átverték a diákokat, nem fizettek rendesen, nem hívták dolgozni... menj biztosra.
2013. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pest egy pöcegödör, ha tehetem menekülök innen. Sajnos itt lakok meg dolgozok, de leginkább Balaton mellett érzem jól magam.
2013. ápr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!