Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet visszahódítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet visszahódítani egy férfit? Vagy változatosabbá tennie egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek egy éve.Minden szép és jó...de egy idő után elmondta hogy nagyon nyomassza hogy már nem szerelmes belém ezért majdnem szétmentünk.Nagyon kimutatom hogy szeretem és ezzel néha visszaél.Most kevesebbet tudunk találkozni és egyre barátibban közeledik felém :S úgy érzem hogy szakítani fog :S szexszel múltkor ez megoldódott de nem lehet azzal mindent.Nincs valakinek ötlete?
2009. szept. 3. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már benne megfogalmazodott a szakítás gondolata akkor úgyis megfogja lépni. Ha meg valamilyen ürüggyel magadhoz láncolod akkor a kapcsolat már nem lesz olyan mint elötte. Nem fogogod jól érezni magad abban a kapcsolatban és még több gondjaitok lesznek. Ha szakítani akar akkor nem szabad visszatartani. Bocsi, de tudom miről írok. Voltam ilyen helyzetben és nekem is és az akkori barátomnak is rossz volt.
2009. szept. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mondta ő is hogy szeret..és hogy ő sem tud elfelejteni egy évet...és hogy hiányzom is neki! :SCsak unalmas a kapcsolat szerintem s változatosabbá akarom tenni!
2009. szept. 3. 16:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Én egy 1,5 évwes kapcsolatban vagyok. Kezdett a miénk is laposodni, annak ellenére, hogy imádjuk egymást. Én azt tudom ajánlani, ami nekünk nagyon bejött, hogyha együtt vagytok, akkro ne állandoan cask otthon üljetek, hanem csináljatok változatos programokat (közös séta, futás, uszás, mozi, kiállítás, kirándulás, romantikus vacsi..)

Ez minket teljes mértékben visszatérített. Mikor elkezdtük ezt a projektet, úgy indult, hogy mondtam neki, kezdjünk megint "randizni"... és nagyon jó volt!

A randi annyiból állt, hogy mint az elején, többet romantikáztunk, és a szikra ismét lángra lobbant... mostmár viszont jobban figyelünk rá mi is!

hajrá, sok sikert!

2009. szept. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a-a habihabihabi. ha nem szerelmes beléd akkor nemmondja hogy szeret téged hisz akkor ez itt ellenmondás!?!! Szerintem ha szereted akkor mond meg neki hogy nem szeretnéd akarata ellenére visszatartani élje az életét VAGY kérj egy kis időt hogy gondolkozzon el hogy milenne ha nem lennétek együtt. ez egy próbadzakitásszerű.ha szeret hiányzol neki ha nem nem. nemkell strapálni tul kell lépni ezen. De hogy értette h unalmas a kapcsolatotok? menjetek el szórakozni és NEVESSETEK az a legfontosabb és legyél természetes, azis lehet hogy nem az miatt van a gond amit tesztetk hanem amit teszel, bár énnemtudom hogy te milyen lány vagy de sokan azért dobják ki a csajt mert egy k***a és nembirják már a hangos harsány kacagását elviselni. sajnálom de ez az igazság.
2009. szept. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem :) én nem vagyok az a "k*rva" típus.az a baj a randival hogy köztünk van 210 km..és csak hetente találkoztunk..és most nem érne rá hetente találkozni :/ és úgy érzi hogy akármennyire szeret is jobb lenne nem szenvedni mert nem akar szenvedni látni azért mert nem találkozunk.


Szakított egyszer...és mondta hogy mondjam el mit gondolok..elmondtam és mondta hogy neki is hiányzom és szeret..és ő sem akar elveszíteni...csak már nem tudja mit érez...és azt akarja hogy legyek boldog mert így nem az vár rám hogyha nem tudunk majd találkozni.

2009. szept. 3. 17:20
 6/7 anonim válasza:
Szia! Mond neki hogy menjen el egyedül azokra a helyekre amik a kapcsolatotok szempontjából fontosak, emlékezetesek és gondoljon vissza milyen volt. Pl. ahol megvolt az első csók, vagy ahol sokat szoktatok lenni. Ha szeret még, akkor egész biztos, hogy ott érezni fog valamit és rájön. Ha nem akkor nincs mit tenni :S
2009. szept. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kapcsolat két emberen múlik.Üljetek le,beszélgessetek kettőtökről,és arról ki hogyan képzeli el a jövőtöket/jövőjét.Nem rossz ha kettesben elmentek egy hétvégére valahova,ahol romantikázhattok kicsit.Vannak olcsó és szép helyek is.Gyertyafényes vacsorát is főzhetsz neki.Vegyél magadnak szexi fehérneműt,a pasik döglenek az ilyenekért!Dobjátok fel a szexuális életeteket is!Próbáljatok ki új dolgokat!Nagyon fontos,hogy te nő létedre ne mutasd ki,hogy jobban szereted,mert visszahélhet vele!Legyen bizalom,megértés köztetek!Érdeklődj a dolgai iránt!

Remélem tudtam picikét segíteni,és sok sikert!

2009. szept. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!