Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban élők! Hányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élők! Hányszor sírtatok már eddig a jelenlegi partneretek miatt?

Figyelt kérdés
Érdekelne az, hogy ez mennyire általános.
2013. jan. 11. 20:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hmm... Ő nagyon ritkán bánt meg, akkor sem szándékosan.. de én sokszor csinálok hülyeséget miatta, szóval gyakran, de nem azért mert ő rossz velem.. :D Csak hü.lye vagyok :DDD
2013. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Háát ez szerintem nagyon emberfüggő. Rám elmondható, hogy nagyon érzékeny vagyok. Szóval én rengetegszer minden hülyeség miatt. Volt már olyan, hogy bemeséltem magamnak valamit, ami nem is valós és azon sírtam. Így utólag vissza gondolva hülyeség az egész :D
2013. jan. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Kétszer, de csak hülyeség miatt.
2013. jan. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mostani miatt kb 3-szor 5 év alatt. Első házasságom alatt pedig hetente bőgtem.
2013. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4-es, az nagyon nagy változás azért.
2013. jan. 11. 20:53
 6/19 anonim ***** válasza:

Elég sokszor, de ez főleg az én hangulatingadozásom miatt van.

Szóval nem miatta sírok, magam miatt, ő maximum rátesz egy lapáttal.

Nem vagyok olyan hűde nagy bőgős, elég bajom is, nem tudom leadni a feszkót.

2013. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 prado09 ***** válasza:
nekem nagyon erős az idegzetem, 1 év alatt vagy 5x sírtam, mikor rendesen kibuktam tőle, szoval mind1. De ő már nagyon sokszor miattam, volt sok jó de sok rossz is, és nemhiszem hogy lenne olyan tökéletes kapcsolat, hogy nem vesznek össze soha semmin! :/ már nem vagyok kapcsolatban vele sajnos 2 hete. ilyenkor könnyeztem kisit, Ő egy hétig, talán több is!
2013. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0 és 2 éve vagyunk együtt :D Ha valamivel nagyon felhúznak add ki helyben és nem fog halmozódni ami később síráshoz vezet... ez a nagy titok ! :)
2013. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
sokszor sírtam már. 50-50%, miatta is, és azért, mert én vagyok hülye:)
2013. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
egyszer sem, nagyon kiegyensúlyozott a kapcsolatunk,5 éve együtt vagyunk és 2 éve házasok is. 28/N
2013. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!