Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után miért akarja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után miért akarja az egyik fél tartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Beszélgetés, néha találkozás, de csak barát szinten. És miért mondja, hogy nem akar rosszban lenni velem? Aztán mégis elkerül az utcán???
2013. febr. 2. 16:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Az én exem is ezt mondta. Elküldtem a fenébe. Megcsalt megalázott és még haverkodni akar?? Nekem ilyen ember barátként sem kell, úgyhogy köszöntem barátkozzon mással. Gondolta volna meg jobban.

Én egyébként azt gondolom, hogy ez "ne égessünk fel hidat magunk mögött hátha egyszer még visszamennénk oda" dolog. Tudni akar rólad a továbbiakban is. Majd ha olyanja lesz megkeres. Őszinte barátságot max. akkor tudok elképzelni ha mindkét fél tüskék nélkül, intelligens felnőtt ember módjára bánt el. "Menj a francba" szakítókból ritkán lesznek barátok.

2013. febr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Ööö... nem hihette azt. Én köszöntem volna neki és szóltam volna is hozzá, de meglátott és gyorsabbra vette a tempót...
2013. febr. 2. 16:14
 13/24 anonim ***** válasza:

12


Ez duma:DD Valószínűleg vérig sértetted:D

2013. febr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Többféle variáció lehetséges:


1. Meg akar tartani tartalékba, hogyha esetleg nem jön össze másokkal semmi, te ott legyél ló nincs jó a szamár is alapon.

2. Addig amíg nem lesz új komoly kapcsolata, szeretőnek tart.

3. Bántja a lelkiismerete, szánalomból nyomon akarja követni a sorsod alakulását.

2013. febr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
16:17 mivel sértettem vérig?
2013. febr. 2. 16:25
 16/24 anonim ***** válasza:

15


Hááát egy pasit a legkisebb dolgokkal is vérig lehet sérteni, csak ismerni kell, és tudni hová "szúrni". Olyankor felhorkan és vérig sértődik:DD

2013. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
16:37 ez már már félelmetes... ugye nem te vagy az a srác?? :D :D
2013. febr. 2. 16:39
 18/24 anonim ***** válasza:

17

Én nő vagyok, csak ismerek ilyen "jól" fésült fazonokat, és párat már kiborítottam:D

2013. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Utolsó.. akkor jó megnyugodtam :D
2013. febr. 2. 16:49
 20/24 anonim ***** válasza:
azért mert mazochista
2013. febr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!