Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire buták az emberek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire buták az emberek?

Figyelt kérdés
Nem egy olyan kérdést olvastam,ahol olyan kérdés merül fel valakiben,hogy otthagyja-e a párját,ha cigizik?Ez most komoly?Ennél sokkal rosszabb dolgokban kitartanak egymás mellett az emberek.Komolyan képes valaki ezért kidobni a másikat?Ennyire felszínesek az emberek?És most lehet jönni azzal,hogy féltik a párjuk egészségét,ez érthető is lenne,de szerintem akkor sem kifogás,mert ebben a mai világban szinte minden rákkeltő.Úgyhogy az ember bármitől meghalhat és bármikor.Mit gondoltok?

2013. febr. 3. 11:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Bar dohanyzom, megertem, ha valakit ez zavar. De a megismerkedesi idoszakban kiderul, ha dohanyzik a masik. Ott illik eldonteni, hogy ez mennyire zavarja az illetot.
2013. febr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értettem sosem, hogy a dohányos ember miért lesz azonnal sátán küldötte, ha ez kiderül róla.

Dohányzom én is, és simán megértem, ha valaki emiatt az ismerkedési időszakban azt mondja, hogy akármennyire szinpatikus vagyok neki, a cigi miatt csak barátnak tud elképzelni. Innentől a döntés az enyém, hogy hajlandó vagyok-e leszokni a kedvéért:)

Viszont az nem tisztességes, hogy ha tud a másik fél a cigiről, összejönnek és utána kezd el pampogni, hogy szokjon le.

2013. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
39%
Fel kéne fognod,hogy nem csak a párjuk egészségét féltik,hanem a sajátjukat is.Ráadásul undorító és büdös is.Ha azalatt az idő alatt szokik rá valaki ami alatt már együtt van a párjával akkor teljesen jogosan hagyják ott a dohányzó illetőt.
2013. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
én nem hagytam el soha érte pasit, max közöltem vele hogy a száját nem akarom a fejem közelében tudni és odakint bagozzon ha annyira akar ne a lakásban.
2013. febr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a gond hogyha valakit zavar ha cigizik a párja de akkor mért jött össze vele anó ha már akkor is cigizett. AKit ez zavar az természetesen nem is kezd olyan emberrel. Vannak ilyen dolgok amik kizáró okok az embereknél. Ezzel nincs is semmi baj. De azt én sem értem aki X év után találja ki hogy ez öt zavarja.
2013. febr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%

Ha igazán szereti az ember a másikat kizárt, hogy ezért elhagyja. Ez csak kifogás.

Én abszolút nem dohányzom, kétszer próbáltam, soha nem esett jól, ennyi. Férjem néha elszív egy szivart, stresszes időben néha cigizik. Soha nem piszkálom érte. Ha láncdohányos lenne biztos próbálnék rá hatni, hogy ne mérgezze magát, de el nem hagynám, mert imádom!

2013. febr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
53%

Engem is nagyon zavarna, igaz dojhányossal alapból nem jönnék össze.

Mert noncs jó illata! nekem egy pasin ez angyon fontos pedig. Hogy amikor odabújok hozzá, az öblítő és a dezodor/parfüm illatát érezzem, ne a cigit. Hogy a haján a samponja és az ő tipikus illatát érezzem, a szájának pedig mentolos illata és íze legyen, ne pedig a cigié. Annyira kiábrándíó ha valakin érzem....sajnálom, nekem az illat igenis fontos.

2013. febr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Én is dohányzok.A párom tiszta szívből gyűlöli a cigit,mégsem szekál,hogy szokjak le.Persze az is ott van,hogy amikor vele vagyok,egyáltalán nem dohányzok és már eleve keveset cigizek.Szóval ha valaki a cigi miatt ejti a párját,vagy a kiszemeltjét,az csak kifogás.
2013. febr. 3. 11:43
 9/23 anonim ***** válasza:
80%

1. A dohányos nemcsak a saját egészségét veszélyezteti, hanem a környezetéét is: a párjáét meg az etesleges gyerekekét is. Szóval ez azért nem felületesség.

2. Ha valakit ez zavar, akkor eleve nem kezd olyannal, aki dohányos - mint pl. én sem tudnék elfogadni egy dohányost, mert annyira undorít a szaga, hogy el sem tudnám képzelni, hogy akár csak puszit adjon. (NEM akarok egyetlen dohányost sem ezzel megsérteni, ez az én személyes érzékenységem miatt van igy).

3. Ha valaki olyannal jön mégis össze, aki dohányzik, akkor arra ne számitson, hogy miatta le fog szokni, és ezet elvárni nincs is semmiféle joga.

4. Ha valaki viszont súlyt helyez arra, hogy a másik ne dohányozzon, eleve nemdohányossal kezdjen csak kapcsolatot.

5. Viszont a kérdezönek az az érve, hogy "a mai világban szinte minden rákkeltő", igazán nem elfogadható, mert lehetöleg próbálja az ember csökkenteni a káros anyagok bevitelét. Erre analóg logika, hogy "mivel az ivóviz úgyis szennyezett, nem megfelelöen tiszta, ezért nem gond, ha beleköpök a poharadba, mert már úgyis volt benne olyami, ami nem tartozik oda"

2013. febr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
21%
Ha vele vagy akkor nem dohányzol,de ha akkor is dohányoznál akkor otthagyna.Szóval mielőtt a saját hülyeségedet reklámozod gondolkodj.
2013. febr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!