Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért álmodik a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodik a barátom folyton ezzel a csajjal?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ezt a csajt jó csajnak is tartja,és már azt is bevallotta hogy maszturbált rá..miközbe jártunk.Többet álmodik vele mint velem..és persze olyanokat álmodik amik nekem nem tetszenek.
2013. febr. 3. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi van? Egy idegen nővel álmodik folyamatosan "olyanokat", és még el is mondja neked? Meg bevallja hogy maszturbál rá? Nem lehet, hogy azt akarja elérni, hogy szakíts vele? :D Nekem ez olyasminek tűnik, hogy szakítani akar, csak nem meri meglépni, ezért várja hogy te szakíts.
2013. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nem idegen.:).ismerem a csajt.

Nem akar szakitani.már volt rá eset hogy majdnem szakitottunk,de miattam volt a veszekedés..Vagyis én kérdeztem rá és erre ő felháborodott..hogy egyáltalán eszembe jut ilyesmi.

2013. febr. 3. 12:04
 3/10 A kérdező kommentje:
amúgy nem önszántából kezdte el nekem mesélni hogy maszturbált rá..rá kérdeztem hogy maszturbált e már más csajokra.és nem is ez a csaj volt az egyetlen..
2013. febr. 3. 12:06
 4/10 anonim ***** válasza:

Én ezt nem tudnám elviselni, már bocs..

Hogy miért az meg nyilvánvaló, vágyik rá.

2013. febr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én is nehezen viselem,megőrülök.Nembírom ezt a rohadt sok szívszoritó érzést..nemtudom mit csináljak.De azt is nehéz elképzelni hogy ne legyünk együtt..soha nem gondoltam volna hogy egy pasi miatt ennyit fogok bőgni.
2013. febr. 3. 12:15
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem tűröm a megcsalást és nem kellene olyan pasi, aki megcsalt.

Mert hogy ez már az a kategória. Mást is kíván..

2013. febr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Fogpiszkaloforgato válasza:

Szerintem minden fiu ezt csinlja...Szerintem sem normlis a dolog a internetes prnos oldalak mg bele frnek de nem gondolkoztl el azon hogy ha nem lenne szuksge maszturblasra akor ms lenne a helyzet?

Mikora tervezed azt hogy le fekszel vele?

Amugy kr lenne egy ilyen kapcsolatot eldobni.Mond meg neki hogy neked ez nem fr bele es vltoztason rajta s ha ezutn sem tudja meg lni akor keres magadnak egy rendes palit.Anyi a jo benne hogy valoszinü hogy öszinte mivel el mondta...s akor ha ezütan is folytasa aztis el mondja es akor valoszinü hogy az a helyzet amit az elö hozzszl le irt.

2013. febr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fogpiszkaloforgato válasza:
Szerintem dobd ki a faszba
2013. febr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#7 :1)nem gondolkoztl el azon hogy ha nem lenne szuksge maszturblasra akor ms lenne a helyzet? ez alatt mit értesz?

2)Mikora tervezed azt hogy le fekszel vele?miből gondolod h még nem feküdtem le vele?

3)Amugy kr lenne egy ilyen kapcsolatot eldobni.Honnan tudod milyen a kapcsolatunk?

#8: hát öö.kössz.=))azért ez nem lenne könnyű..

2013. febr. 3. 17:07
 10/10 Fogpiszkaloforgato válasza:

Csak nem teli találat?

Amugy onnan feltételeztem mert ismerős a szitu.Csak a mi esetünkben forditva volt.A barátom nem akart le fekudni még velem es én pedig más fiukra masztiztam.Gondolhatod hogy ki akadt mikor meg talalt egy teljes mappat fiukal...Sőt a barátai voltak:)Pedig eszembe se volt őtt megcsalni...

De ha mar le fekudtetek es csak masra masztizik akor honnan tudod hogy már nem csalt meg?

Onnan tudom hogy jo kapcsolat mivel egy egeséges ember már rég ki dobta voln...

Amugy 17 voltam ő pedig 16.


Üdv 14:42 voltam.Szerbiai psyhológus:)

2013. febr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!