Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit vesztek a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

M@x kérdése:

Ti mit vesztek a párotoknak Valentin-napra?

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmit. Nem igazán tartjuk. Én max egy szál virágot szoktam kapni, ő meg valami jelképes kis "kacatot" és ennyi, avagy ennyi sem.
2013. febr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
párja a zokninak van.
2013. febr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit, mivel nincs párom, se barátnőm. Ha lenne akkor se vennék neki egy újabb felesleges kacatot.
2013. febr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mért kéne bármit is venni??? Fogyasztói társadalmas baromság az egész... máskor is szeretem, nem csak egyszer egy évben, és egyébként sem tartom ezt a szánalom napot. Ezredik amerikai hülyeség amit természetesen muszáj átvenni... nyilván az eladók jót profitálnak belőle... de nem rajtam.
2013. febr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én huszonéves férfiként ezt jó nagy m@rhaságnak tartom. Nem azért, mert nem szeretnem kifejezni a szeretetemet, szerelmemet az aktuális barátnőm felé (aki most sajnos nincs), hanem azért, mert ez csak egy újabb indok arra, hogy az amúgy is pazarló emberiség hangot adjon az egójának: "Bezzeg én ezt és ezt vettem neki". Mintha számítana akármit is a párkapcsolatban ez a nap. Rengeteg férfinek okoz ez gondot és rengeteg nőnek, egyrészt anyagilag, másrészről lelkiismereti kérdést csinálnak belőle, ami nem a kapcsolati kohéziót erősíti, hanem inkább gyengíti. Csomó ki nem mondott sértődést láttam már, nekem ez nem hiányzik. :)


F25

2013. febr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs,de ha lenne valami apróságot vennék csak vagy sütnék valami sütit/tortát neki:D 15/L
2013. febr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 walk w1th mee ***** válasza:
valószinűleg egy szives milkacsokit:$
2013. febr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi egész évben annyi aprósággal lepjük meg egymást, hogy ez csak egy felesleges ünnep, ami már csak a sok pénz költésről szól, ilyenkor egy virág 3x annyi, mint egyébként :/
2013. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!