Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40 fölött, de egyátalán egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 fölött, de egyátalán egy kialakukt párkapcsolatnál helyes e az alábbi "sorrend"?

Figyelt kérdés
Első túlnyomó részben a jó párkapcsolat,annak ápolása,majd utána a Barátok Barátnők,nem pedig fordítva.

2013. febr. 3. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
igen helyes ja meg sex
2013. febr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mindig a párkapcsolat kell, hogy a legfontosabb legyen, tök mindegy hány éves vagy. Elvileg a párod az akire minden körülmények között számíthatsz. És akinek szintén az a fontos, hogy te boldog légy. A barátok/barátnők utána következnek. Persze ahol gyerek is van, ott ő a legfontosabb, 40 felett szokott lenni gyerek, de te nem írtad, remélhetőleg nem azért mert elfelejtetted.. :D
2013. febr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Igen, helyes.
2013. febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs két egyforma semmi! A semmi is mindenhol más!

Az, hogy nálatok mi a helyes sorrend, azt csak ti tudjátok.

Itt így kaphatsz ezer tanácsot, de egyik sem kettőtökre íródott.

2013. febr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ez szituációtól is függ. Mindenkit másért szeretsz, így más helyzetben más a legfontosabb. Nekem a családom az első, és utána jön a párom és a barátnőim, de ők nem különülnek el egymástól olyan szorosan, mivel mindenkivel másért vagyok együtt. A párommal nem ugyanabban a szerepben teljesedem ki, mint a barátnőimnél, így nekem mindkettőre szükségem van a tökéletes élethez. 19/L
2013. febr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fospuska ***** válasza:
67%
na,mink úgy vagyunk az asszonnyal,hogy tudjuk-az alap stabil. ezért ha nem egyfolytában egymás nyakán lógunk sem veri ki a másik a palávert. persze ha komoly döntéskényszerben van valamelyikünk,nem kérdés,mi a fontos. de bármelyikünk inkább a cimbijeivel lenne,akkor sincs sértődés. szerintem ez normális,főleg,hogy jó régóta együtt vagyunk. kell a szabadság mindenkinek,a folyamatos,állandó együttlét az egy agyf@sz. az a besavanyodás biztos receptje.
2013. febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!