Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arról van szó hogy a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cicababácska kérdése:

Arról van szó hogy a barátommal már vagy egy hónapja járunk és már nagyon szeretne csókolózni és az a baj hogy én még soha nem csókolóztam de ő már profi benne. Mondanátok tanácsokat?

Figyelt kérdés

#Nem csókolóztam #de már nagyon szeretnék #de félek hogy elbénázom és szakítani fogunk #miatta.
2013. febr. 3. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tanácsolok, hogy ha úgy érzed készen állsz rá, akkor engedd meg neki :-)


Valószínűleg a szádra fog adni egy puszit, aztán ha elkezdi kinyitni a száját,akkor a nyelvével közelít a tiédhez,szóval nyisd ki te is a szád. A nyelveknek kell majd mozognia,de rá fogsz érezni,ne aggódj.

2013. febr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 hónap járás alatt még nem csókolóztatok?? hány éves vagy?

én lány vagyok,de nem bírnám ki egy hónapig,max 2 hétig,tényleg max,mert megcsókolnám.:)

Figyelj,jön magától az,ha megcsókol téged,én akkor amikor először csókolóztam,nem is gondolkodtam el olyanokon, hogy most mit csináljak,hogy csináljam,csak csináltam:D

2013. máj. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát,részben igaz az 1. válasza,nekem is ilyen volt az első,de én nagyon izgatónak tartok,amikor csak az ajkakkal játszadozik az ember.
2013. máj. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!