Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 eves csaj vagyok, meg soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 eves csaj vagyok, meg soha nem csokoloztam senkivel, de mar szeretnem kiprobalni, ez normalis, vagy bekattantam?

Figyelt kérdés

2013. jan. 2. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális!

F.

2013. jan. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Én meg egy 17 éves fiú vagyok, aki sose csókolózott még senkivel, szeretné már kipróbálni, de sajnos nincs kivel.
2013. jan. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális a kíváncsiság de csak azért nem érdemes pasit fogni hogy kipóbáld
2013. jan. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oks,koszonom a valaszokat
2013. jan. 2. 23:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne normális? Emberek vagyunk vágyakkal és kielégítésre váró szükségletekkel. Most mondanám én is, hogy gyere itt vagyok. De várd meg a megfelelô napot és azzal a személlyel tedd, akivel szeretnéd, legyen különleges! :) De lehet hogy menet közben megtetszünk egymásnak, szóval ha Szolnok körül laksz írj! ;)


17F

2013. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bekattanni? Dehogy...Én sem csókolóztam még sose, én is szeretném már átélni az elsőt, de nem érzem, hogy be lennék kattanva.

../f

2013. jan. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális! én is Vágyom az első csókra és a többire is! hidd el eljön az a perc amikor meg lesz azelső csók! N/13
2013. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!