Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudja az exemnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja az exemnek a nője elfogadni, hogy hozzám jobban vonzódott és engem jobban szeretett mint őt? :DD

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 17:10
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Most tehetek én róla, hogy engem jobban szeretett?:D
2013. febr. 3. 17:11
 2/19 anonim ***** válasza:
Mert lehet érzi h te még fontos vagy az exednek, és fél h vissza megy hozzád :)
2013. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
És ezt te egyrészt honnan veszed? Másrészt miért a mostani barátnőjével van az exed, ha veled olyan jó volt? Harmadrészt, ez téged még is miért érdekel? Negyedrészt még is kit érdekel?
2013. febr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
2-De hát ez mennyire égő, hogy valaki tudja, hogy az adott pasi mást szeret és csak a szamár szerepében tündököl-nem?:)
2013. febr. 3. 17:23
 5/19 anonim ***** válasza:
Te egy kicsit nagyképű vagy, nem? Ha az exed, akkor miért fürdőzöl abban a tudatban, hogy téged jobban szeretett? Érdekes, én is voltam már valakinek a nagy szerelme, mégsem voltam ilyen kárörvendő soha.
2013. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

De most akkor téged ez miért érdekel, meg mit foglalkozol vele? Ezt nem igazán értem. Az exed meg miért van a mostani barátnőjével, ha hozzád vonzódik? Minek az ilyen gyerekes játszma?

Szegyén csajt sajnálom csak, persze, hogy nem esik jól neki, ha ilyen paraszt az exed, hogy ilyeneket mond neki, vagy ezt érezteti vele. A helyében úgy p...csán rúgnám az exed, hogy zúgva száll. :D

2013. febr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Annyira vonzódott hozzád, és annyira szeretett, hogy már nem vagytok együtt... A nője viszont együtt van vele, és szeretgeti egész nap, amíg te elepedsz. LOL
2013. febr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

7


Tudod a szamár szerepébe tetszelegni, ahhoz egy külön abnormalitás kell:DD Arra nem mindenki képes:)

2013. febr. 3. 17:46
 9/19 A kérdező kommentje:

5


Sosem volt a nagyképűség rám jellemző, még akkor sem, és abban sem amiben volna mire:DD

2013. febr. 3. 17:47
 10/19 anonim ***** válasza:
Valószínűleg te sem tudnád elfogadni, csak nem biztos, hogy fordított esetben más is ilyen rosszmájú lenne és nevetne ezen. Maximum 18 évesnek tippellek, ha több vagy, akkor valami baj van a fejeddel. Lehet,hogy ez jól esik neked, de keserűséget érzek. Ha téged szeretne, veled lenne. Inkább kattanj le róluk és hagyd őket békén. Nincs szánalmasabb egy vihogó exbarátnőnél.
2013. febr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!