Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gerinctelensegek sorozata,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gerinctelensegek sorozata, hogyan jon ki abbol az emberbol aki imadott es szeretett?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 11:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bővebben?
2013. jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
úgy, hogy ritka, hogy több éves ismerettség után jön össze két ember. Pár hét alatt nem derül ki, hogy mekkora gerinctelen paraszt is a másik. Egyik exemmel három nap ismerettség után jöttünk össze, és úgy megszívtam vele, mint még senkivel
2013. jan. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ma 11:45

nem mindig napfüggö. Nekem volt olyan barátnöm aki után másfél évig futottam és kiderült, hogy gerinctelen

De pont itt Gyk en ismertem meg egy lányt aki sajnos nem lett a barátnöm de öhozzá elég volt 48H hogy beleszeressek és kellet egy hét besézlgetés hogy tudjam, ő életem nagy szerelme... de a történelem megintcsak igazságot szolgáltatot a sajátos modján. :)

2013. jan. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én az egyik gyik.hu-ssal találkoztam :D nagy aarc
2013. jan. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ezen nekem is mindig jár a fejem:DD De mindig arra jutok, hogy hála Istennek, nem mellettem vált ilyenné. Mert míg mellettem volt, egy klassz és jellemes egyed volt.Talán igy kicsit könnyebb elviselni..
2013. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hat allitolag velem volt eddig a legnormalisabb es valtozott miattam...de lehet h kuytabol nem lesz szalonna...tobb mint 2 evig voltunk egyutt...vele eltem at mindent eloszor...az igaz szerelmet stb...
2013. jan. 23. 12:03
 7/14 anonim ***** válasza:
A gyűlölet nem a szeretet ellentéte. A szeretet ellentéte a közöny. Ezért!
2013. jan. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ma 12:00

Vagy te azt csak hiszed.



Kérdésre: úgy,hogy minden ember próbálja magát eladni, és eltussolni jellemhibáit.:) Kiben több,kiben kevesebb jellemhiba van, de a legtöbbet sok...


Amúgy honnan tudod, hogy valóban imádott szeretett? Lehet, hogy szarrácsalt.

2013. jan. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem csalt szarra...bar lehet h nem csodalkoznek rajta ha kiderulne vmi megcsalas...az van, hogy miutan szakitottunk , osszejott egy csajjal...es eleve beteges a dolog, hogy utana is joba maradtak miutan ugy dontott szeretne velem ujrakedzeni...furcsa szamomra, hogy valakivel mondjuk 2 hetig egyutt vagyok ,,ugy,, aztan tovabbra is eljarnak de mint ismerosok...es igy h velem osszejott meg mindeg irkalnak...szoval nem tudom, hogy gondolta ezt
2013. jan. 23. 12:11
 10/14 anonim ***** válasza:

8 Kösz a szíved netovábbját:DD


és nem csalt szarrá, hanem nagyon szeretett, és mellettem és velem jó ember volt, nem véletlenül szerettük egymást annyira.Az egyetlen ember voltam akivel 100% őszinte volt.Addig míg együtt voltunk.

2013. jan. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!