Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Párom egyetemen tanul, mostanság hétfőtől-csütörtökig, márcsak sms-t sem ír, én sem neki mert tudom, hogy elfoglalt, de ha ír én válaszolok rá mindig neki. és szóvá tettem neki, hogy aztse tudom mivan vele egész héten, erre azt válaszolta hogy hát iskolába van, azért nincs ideje. Normális, vagy csak én reagálom kicsit túl?
2013. febr. 3. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
szánalmas
2013. febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát azért csak nem tanul éjjel nappal... talán felhívhatna párszor. Vagy csak beszéljétek meg, hogy mikor végez általában a suliban és a felhívod te...


Találkozni miért nem tudtok?

2013. febr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs rad 2perce mig megirja a sms-t akkor ott valami gond van.
2013. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
állítolag nagyon sokat kell tanulni, mondjuk ismerem azt az egyetemet és valóban... de akkor valakinek nekelljen barátnő, ha ennyire nincs ideje
2013. febr. 3. 18:09
 5/10 anonim ***** válasza:

én is tanulok, de írni mindig van időm

max akkor írok később, ha el van rakva a telefon táskába és nem veszem észre

egy sms-t bármikor lehet írni - órán is - vagy ha vége van, akkor szünetben

ennyi idő azért szokott lenni


tudod..arra van időnk amire akarjuk...


szóval nem jó a barátod kifogása


ha szeretne jelentkezne

2013. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nincs tanulás közben két perce rád?

hát nem sok jövőt jósolok, eleged lesz ebből


nem lehet, hogy nincs pénze? azt inkább el tudom képzelni, mint hogy ideje nincs

2013. febr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem a pénzzel van gond, valami már nem a régi sajnos a kapcsolatunkba ... köszönöm szépen a válaszokat
2013. febr. 3. 18:12
 8/10 A kérdező kommentje:
meg jópár hete mondtam neki, hogy még maradjunk kicsit együtt és az volt rá a válasza olyan csendesen: hogy én miért akarom hogy őt kidobják a suliból...
2013. febr. 3. 18:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Szegény de elfoglalt lehet hogy 2 perce sincs arra hogy megkérdezze élsz-e. Remélem azért wc-re el tud menni én nem tartogatja egész héten.... Na épp igy lenne ideje téged is felhyvni ahogy enni vagy wc-re menni épp. Zárd le ezt a kapcsolatot mert igy nincs értelme. Sajnos nem szeret már, ha szeretne igenis felhivna hogy mi van veled vagy hogy hallja a hangod legalább egy percre ha már talizni nem tudtok....
2013. febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem normális.
2013. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!