Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tényleg nem normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg nem normális, amit én gondolok a gyerekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm 2011. októbere óta. 32 éves és van egy 6 éves kislánya.

Megismerkedésünkkor már az elején mondta, hogy van neki, de engem egyáltalán nem zavar a gyerek, sőt nagyon is szerethető. Még azelőtt soha nem volt ilyen kapcsolatom, mindig csak nálam legalább 2-3 évvel fiatalabb, gyermektelen barátnőim voltak, úgyhogy mag az egész szitu teljesen új és ismeretlen, annak minden mozzanatával együtt.


Mindent megteszek a gyerekéért és őérte is, de az barátaim és a szüleim is azt mondják, hogy nem vagyok normális, hogy ezért a gyerekért is mindent megteszek, hiszen nem az enyém. De én úgy érzem, hogy ez a nő kell nekem és a gyerekét is elfogadom (nem akarok az apja lenni, mert az van neki). Más gyerekeket is szeretek (rokonét, barátokét) és jól elvagyok velük, azt miért látják mások hülyeségnek, ha a kedvesemét is szeretem?


30/F (gyerekes nőkkel kapcsolatban tapasztalatlan egyén vagyok)


2012. nov. 6. 16:10
1 2
 1/11 ASOT ***** válasza:

Eleinte mindig minden szép és jó.

Miután összeköltöztök az a gyerek minden nap ott lesz, nem lesz olyan hogy hazamész, és csend és nyugalom.

Nem az utána része lesz minden napodmnak.


Az más ha az ember találkozik gyerekekkel, elvan velük pár órát vagy 1 napot és de aranyos de cuki, de más minden áldott nap.


Deeeeeeeeee, a legfőbb dolog amit ilyenkor tenned kell és érezned, hogy el tudd fogadni a gyermekét és neveld sajátodként.

Ha el tudod fogadni akkor nem nehéz.


De benne van a pakliban , hogy megunod.....


ÉS egy nő egy egyedülálló egy gyermekkel azok ha találnak egy pasit tudnod kell h jobban is tapadnak mert végre van valaki.


Dönts!

2012. nov. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem gond. Kicsit sem.

Hasonló helyzetben vagyunk, csak az én barátnőm 36 éves és két gyerek van, 13 évesek. Kicsit több min másfél éve vagyunk együtt, de ha nem lenne a két gyerek, hiányozna már... :D Én még fiatalnak érzem magam sajáthoz... De addig is tanulok kicsit a mostani helyzetből :D

2012. nov. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ugyan, dehogy gond! vannak olyan emberek, akik nem szeretik őket, mint pl. én(nő létemre, jaja), de vannak, akik igen. sztem becsülendő h van ilyen is:)
2012. nov. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"ÉS egy nő egy egyedülálló egy gyermekkel azok ha találnak egy pasit tudnod kell h jobban is tapadnak mert végre van valaki."



az lehet, h jobban tapadnak, de senki se marad vkivel csak azért, mert éppen nincs neki más, aki jobb lenne.. vagy kényszerből. ha meg szeretik egymást, akkor mi a gond?????

2012. nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért probléma az ha szereted a gyereket? Én ismerőseimék is úgy vannak hogy a csajnak van egy kislánya, és van a srác, de imádja a kislányt holott nem az övé, szerintem ez becsülendő ha egy nem vérszerinti apa így áll hozzá a dologhoz, sőt...ők már várják a közös lurkót, úgyhogy kerek a történet:) Ha szereted a nőt akkor szereted a gyerekét is. Egyébként a vérszerinti apukáknál is így van, minél jobban szereti a nőt a férj/apa annál jobban szereti a gyerekét is
2012. nov. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ASOT ***** válasza:

De ne érts félre nem ellenezni akarom a kapcsolatot, mert ezek az egyedülálló anyák is megérdemlik h legyen valakijük, mert köztudott h nehezebben találnak párt. Ők is megérdemlik ugyanazt a boldogságot mint bárki más.


A döntés a tied h belemész e avagy sem.


"ha meg szeretik egymást, akkor mi a gond?????" akkor nincs gond :)

lakva ismerni meg a másikat.

2012. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ASOT, ok, az igaz, de mindez akkor is igaz lenne, ha nem lenne ott a gyerek.. a lakva megismerés
2012. nov. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ASOT ***** válasza:

igen az igaz!

De most kifejezetten gyerekkel rendelkező nőről van szó.


Azért egy gyerekkel nem ugrálhat csak úgy az ember.

Költözik nem költözik aztán elköltözik még is de lehet nem jön össze a dolog és költözhet haza megint....


ÉS persze arra is oda kell figyelni, hogy ha neattán úgy sülne el a dolog h vége lenne még is csak, akkro az a nőnnek nagyon rosszul fog esni, (persze akkor is rosszul esne ha egyedül lenne)


Mert amúgy ha nincs gyereke a nőnek akkor úgy még is csak könnyebben költözne ide vagy oda....

2012. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igy nem lehet nekiindulni, h mi van, ha nem jön össze..
2012. nov. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Elég simulékony természetűek mindketten, nyilván a mindennapok másabbak lesznek. De a válaszok megnyugtattak eddig, hogy nem én vagyok a hülye.


Azt is tudom, hogy neki mindig is a gyereke lesz az első, de attól még kellenek...


Mi is szeretnénk majd saját gyereket hamarosan... :)

2012. nov. 6. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!