Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene felelnem ilyenkor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene felelnem ilyenkor, ha rákérdeznek?

Figyelt kérdés

20éves lány vagyok, és már 5. alkalommal találkoztam egy sráccal, jó együtt, bár szerintem már túlléptük a tipikus randi időszakot. Kézenfogva sétálunk, csókolózunk ölelkezünk, de pl. közösségi oldalon nincs kint semmilyen családi állapotunk, és nyiltan még nem beszéltünk erről.

Ma megkérdezte az egyik rokonom, hogy mi járunk-e, és nem tudtam mit felelni. Ez már kimondatlanul is járásnak számít, vagy csak onnantól számít annak, ha a 2fél megbeszéli? Ki mit válaszolna?


2013. febr. 3. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
beszéld meg a sráccal hogy most mi van. akkor felelj a rokonnak. mondd azt hogy még "Nem tudom."
2013. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

előző vok.

egyébként igen, szerintem eléggé annak számít, de beszéljétek meg!

2013. febr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hű.... hát volt már néhány barátom, de még soha senkivel nem beszéltem meg, hogy "mi akkor most járunk"... azt hittem ez egy természetes magától értetődő dolog.


De ha a ti helyzetetek olyan, hogy számodra nem egyértelmű (Pl nem visz nyilvános helyekre, nem muitat be barátainak, stb-stb...) akkor beszéljétek meg.


(OFF: megkérdezhetem hány éves vagy és hányadik kapcsolatod?)

2013. febr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

mindig nyilvános helyekre megyünk!! :)

Én 20 vagyok ő21. és ez a 2. kapcsolatom

2013. febr. 3. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 vagyok.


Egyrészt egy normális kapcsolatban nem lehet gond, hogyha rákérdezel, szóval ha nem vagy benne biztos és ez zavar, akkor kérdezd meg.

De szerintem teljesen felesleges ezen gondolkozni, egy kapcsolatnak "árnyalatai" vannak, 20 évesen már nem úgy megy, hogy van a járás meg a nemjárás.. ismerkedtek, összemelegedtek, együtt vagytok, összeköltöztök... stb-stb... nem kell mindennek nevet adni, és még facebookra se kell rögtön kiposztolni, ahogy elcsattant egy csók. :)


Ha megkérdezik, akkor mondd, hogy igen, ő a barátod; a kézen fogva járkálás és csókolózás egyértelműen kimeríti a járás fogalmát. :)


Ha meg nem tetszik neki, vagy ő máshogy gondolja, akkor meg ne csókolgasson rendszeresen. :D

2013. febr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ő a barátom(párom, pasim-nem tudom hogy hívnád) és kész.

Szerintem a tizenéves kamaszok beszélik meg és jelentik ki, hogy na akkor most mi járunk. Azt az ember érzi, hogy ez neki mit is jelent, ill erre utalást teszünk a másiknak. Közösségi oldal meg nehogy mérvadó legyen már.

2013. febr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!