Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy megértsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megértsem mit érez, anélkül hogy konkrétan rákérdeznék?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit megkedveltem és azt hiszem ö is engem. Pár hónapig dumálgattunk, aztán elkezdett eltávolodni, aminek nem értem az okát. Megpróbáltam megkérdezni hogy miért, de nem felelt. Utána én voltam a hibás hogy nem hagyom békén, tehát hülye vagyok ha nem veszem észre hogy nem akar beszélni.Úgy érzem csak kényszerből írogatott nekem vissza hogy nehogy megharagudjak rá. Azóta volt egy veszekedésünk is és azóta nem beszéltünk.

Ti mit tennétek? Előre is köszi a válaszokat.


2012. nov. 24. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
mond neki, h játszunk őszintéset
2012. nov. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A baj csak annyi ezzel (mert tényleg jó ötlet lenne)hogy nem beszéltünk már egy ideje.. én nem szeretnék kezdeményezni mert lányként ez nem túl előnyös ráadásul eleget kezdeményeztem én. De benne van a pakliban hogy ő nem mer nekem bármit is mondani. Fél a választól vagy a következményektől esetleg a reakciómtól.Ez esetben kezdeményezhetnék én, hogy segítsem őt, csak ha mégsem ez a helyzet akkor megint én vagyok a hülye hogy nem hagyom békén.
2012. nov. 24. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!