Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám tartosabbá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám tartosabbá tenni a beszélgetésünket a lánnyal?

Figyelt kérdés
nagyon jokat tudunk beszélgetni de valamikor meg sokat halagatunk olyankor meg mindig azt mondja a csaj hogy mondjak valami szépet vagy valami vidámat! milyen szépet vagy vidám dolgot mondjak neki????

2013. febr. 4. 16:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hol beszélgettek? neten? ne mástól kérj már abban segítséget, hogy milyen szép dolgokat írj neki... szerinted tud bárki bármit is mondani? mi nem ismerjük, csak te... de ha nincs közös 'hang' akkor meg a fene megette.. minek erőltetitek??
2013. febr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy kiscica a réten játszik. Tuti válasz.
2013. febr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
telon szoktunk beszélgetni nagyon is jokat!! de valamikor beszélünk beszélünk és ő is én is elhalgatunk várunk egymásra hogy valaki mondjon valamit! már nogyon sokmindenről beszéltünk már és tudom hogy ő is szeret velem beszélgetni de valamikor ugy érzem már nem tudok mit mondani neki mert már mindent elmondtam. de én nem untam meg vagy ilyesmi csak már nem tudok mit mondanni neki. milyen témákrol beszélgessünk vagy milyen vidám dolgot mondjak neki????
2013. febr. 4. 16:42
 4/17 anonim ***** válasza:
Akkor ne beszéljetek annyit! Nem kell naponta órákat... :) írj rá esténként, hogy telt a napja, vagy ilyesmi.. mire személyesen beszélhetnétek nem lesz miről...
2013. febr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
ja lehet hogy nem kellene annyit beszélnünk de nem birom ki hogy ne hivjam fell minden nap!!! és mikor felhivom egyből minimum 1-2 orát szoktunk beszélni. ugyhogy ezért kérdeztem hogy mit mondjak neki. vagy mit válaszoljak arra hogyha egy lány azt kérdezi hogy mondjak neki valami szépet !! milyen szépet mondjak neki nem tudom!! már kifogytam az ötletekből:)
2013. febr. 4. 16:53
 6/17 anonim ***** válasza:
Elég hülye szöveg, hogy azt kéri mondj neki valami szépet! :) Milyen szépet??? Bocs ilyet még nem hallottam nő létemre sem...
2013. febr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
figyelj szerintem igy akart rávilágitani arra hogy ne halgassak hanem mondjak neki balamit!!
2013. febr. 4. 17:12
 8/17 A kérdező kommentje:
bocsika valamit!
2013. febr. 4. 17:13
 9/17 anonim ***** válasza:
Miét pont te? ő nem tud? :) Nem csak a pasinak kell beszélnie...na mindegy...
2013. febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
na ebben egyetértünk!!! csak a nők nagyon szeretik ha a fiu csinál mindent!!! :)
2013. febr. 4. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!