Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen saját készítésű kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen saját készítésű kis dologgal lephetném meg a barátnőmet csak úgy?

Figyelt kérdés

Nem alkalomra kapná,csak úgy szeretnék neki adni valamit amit én készítek.Múltkor kaptam tőle egy kis ajándékot amit ő készített,nagyon ötletes dolog,puzzle féleség...egy papírra idézetet írt le,szépen eldarabolta 6-7felé és nekem kell majd összeraknom ha megkapom minden darabját.(hetente 1db-ot kapok) Nagyon szépen megcsinálta. Én is szeretnék valami ilyesmit csinálni neki,de nincs nagyon ötletem.

Gondoltam arra,hogy esetleg ilyen kis kártyákra ráírhatnék cselekvéseket,amit ő beválthat nálam akármikor és én azt megcsinálom. pl: masszírozás,reggeli az ágyba,egy kis kényeztetés stb ...ilyeneket.

Nem tudom mennyire jó ötlet ez,de hálás lennék néhány ötletért. Előre is köszi :)



2013. febr. 4. 18:43
 1/2 Emberek ***** válasza:
adj neki egy üres lapot (tudom rosszul kezdődik, de olvasd el!), és mondd meg neki, hogy olyat érzel iránta, amit nem lehet leírni egy papírra. azt csak érezni lehet :) remélem érthető, és kivitelezhető számodra
2013. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kártyás ötlet necces, előtte tudakold meg, hogy vélekedik róla. Van aki nem díjazza.

Viszont néhányszor magadtól is ágyba viheted a reggelit. (Sőt. Én a páromnak minden áldott reggel ágyba viszem, és ez nagyon jól van így. :) )

Esetleg barkácsolj neki valamit. Például fülbevalót szinte bármiből csinálhatsz, veszel egy pár akasztót, és arra ráapplikálhatsz valamit, amit előtte megnézett a barátnőd, hogy milyen szép. Én így kaptam egy pár chipből készült fülbevalót, mert előtte néztem, hogy az a hosszúkás mennyire jól néz ki :)

Annyi, hogy amit felszerelsz, azt utána célszerű lelakkozni, erre a célra akár átlátszó körömlakk is megfelel :)

2013. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!