Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én magyarázom bele vagy tényleg így van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy érzem, hogy a barátom olyanra akar formálni, mint a volt barátnője.

4 évig voltak együtt és már ennek a kapcsolatnak pár éve vége. Apróságokban nyilvánul meg ez a dolog:

Pl milyen színűre festessem a körmöm, göndörítsem vagy vasaljam a hajam és ehhez hasonló apróságok. Bele magyaráznám vagy jogosan gondolom ezt?

Előre is köszi a normális válaszokat!

18/L


2013. febr. 4. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos, nekem az első kapcsolatom után ( ami nagy hatással volt rám) a barna haj barna szem lett az ideál, hiszen ő neki is barna haj barna szem volt. A jelenlegi barátnőmnek fekete volt a haja, mára már barna. Tisztában van vele, hogy ideálom a barna és tetszeni akar nekem. Nem érdekli hogy az exem hogy nézett ki, hiszen itt nem érzelemről van szó, csupán egy "ideálról"

Szóval szerintem neked sem kell paráznod, nem hiszem hogy érzelem állna a háttérben, de ha neki így tetszik, akkor akarj neki tetszeni. De csak akkor ha magadnak is tetszel úgy persze.

2013. febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyi? A körmöd meg a hajad állaga? Öhm... vagy csak neki ez tetszik.
2013. febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
figyu, az én tippem az, hogy ngyon tetszhetett az a csaj, kívűlről belülről, és nem tudja sehogy sem elfelejteni,de ha te nem akarod, mondd meg neki, hogy ha szeret olyannak fogadjon el amilyen vagy, és ha ezt nem képes megérteni, nem is érdemel meg téged.
2013. febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is egyetértek a másodikkal. Neki ez tetszik és kész. Nem tudni milyen volt az előző barátnője mielőtt össze nem jöttek. Vagy egyszerűen megszokta és neki az lett a zsánere. Amúgy elmosolyodtam azon közkedvelt mondaton, hogy "csak a belső számít..." Nem hogy örülnél neki, hogy nem a külsőd fogott meg.
2013. febr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!