Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mikor értitek már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mikor értitek már meg végre, hogy nem az számít, hogy mennyi pénzed van, vagy mekkora a bicepszed kerülete, hanem hogy tudsz-e tiszta szívből szeretni?

Figyelt kérdés

Annyi "siránkozót" látok itt (is), hogy neki még nincsen barátnője, mert nem gazdag, meg hogy csak hülye, pénzéhes, plázacicák vannak, bla-bla-bla.... Azért nem csak ilyen lányokból áll a világ. Bár tudjuk, akik nem magassarkúban és neonszínű cuccokban járnak, tejfölszőke hajjal, azokat tényleg nehéz észrevenni ;-)


Ha engem kérdeztek (és vegyük úgy, hogy kérdeztetek :D) sokkal fontosabb, hogy egy fiún lássam, hogy tényleg csak engem szeret, hogy közben nem udvarolgat más lányoknak, hogy felderül az arca, mikor meglát engem, hogy szétölelget, hogy sokszor elmondja, hogy mennyire szeret, vagy legalább kimutatja.


Mi lenne, ha nem a plázacicák után futnátok, vagy olyanok után, akiknek facebook-on 500 lájk van a profilképükön és 1000 ismerősük? Bár, ha szerettek a sorba beállni századikként, akkor felőlem.... :) De azért vannak normális lányok is még, akik nem Szörnyella de Frász eltitkolt gyerekei... :-)


2013. febr. 4. 20:34
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
45%
Majd ha ezt látjuk a valóságban is.
2013. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
40%
Az esti mese ideje elmúlt, kislány.
2013. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem fogják fel a lányok(tisztelet a kivételnek)hogy szőke herceg nincs!!!!
2013. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
40%
Oké, vegyük úgy hogy ilyen fiú vagyok, és akkor hogyan tovább?
2013. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
83%
Aki csak siránkozni tud,és nem cselekszik,az mindig is másokra fog mutogatni a saját balf@szsága miatt.Bírom az ilyeneket.
2013. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
32%
Neked van most kapcsolatod?
2013. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező, azt is mondd már meg, hogy te vagy bárki, akikről írtál; hogyan reagál, ha megszólítja egy ismeretlen fiú?
2013. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
74%

Soha.

A legtöbb aki idejár picsogni, csak egy unatkozó troll vagy egy valóban megkeseredett szerencsétlen nyomoronc, akinek ez az egyetlen szánalmas kis öröme az életben.

A normális srácok más topicochoz szólnak hozzá és eszükben sincs a nőket okolni bármiért is.

Szóval az első kategóriát nyugodtan figyelmen kívül is hagyhatod. :-)

2013. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
61%
jajj,kérdező,hagyjad,felesleges ebbe belemenni.nem tudtad,hogy ezen az oldalon minden nő erkölcstelen ribanc,megcsalja és lehúzza a pasikat,és egy szavukat sem lehet elhinni?
2013. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
40%
Felettem szóló,8-as válaszolónak abszolút igaza van!Én is így gondolom.
2013. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!