Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom ex nőit ismeretlenül is utálom?

Figyelt kérdés
Nem szép dolog tudom és ismeretlenül nem ítélkezhetünk, de amiket mesélt, hogy hogyan bántak vele elég utálatra méltó!

2013. febr. 4. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem igazán normális...én a párom exével tök jó viszonyban vagyok
2013. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát én nem utáltam őket,egyik barátnőmnél se.

Még azért se,aki menyasszony mellett akarta megdugni(csak nem adta magát) az egyiket,és egyszer csak kiderült...

Egyszerű okból:Azok a mult részei,én meg a jelen és a jövő.Most épp nincs senkim,de amikor van,akkor így gondolom.

2013. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy taszít egy olyan ember, aki megbántotta azt, akit szeretsz. de ne feledd, hogy a barátod a sértett fél, és ha téged szeret, valószínűleg nem fogja őket ajnározni, meg az egekbe magasztalni. szóval biztosan a rossz dolgokat emeli ki, és azt elhallgatja, hogy bizonyos esetekben teljesen jogos volt, amit kapott. szerintem teljesen fölösleges az exekkel foglalkozni.
2013. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A vannak olyan fiúk, akik szeretnek vetíteni az exek viselkedésével kapcsolatban.

Engem kegyetlenül utál exem párja, pedig nem csaltam meg a fiút, csak nem illettünk össze, állandóan vitáztunk minden kis apróságon. Nem tudom mit mondhatott rólam az exem, de kiindulva abból, ahogy az előttem lévő barátnőjéről beszélt, hát... semmin se lepődnék meg.

Pedig a csaj örülhetne inkább, hogy akkor szakítottam a fiúval, ellenkező esetben most nem lenne a felesége és nem született volna nemrég gyerekük.

Ne utáld őket szerintem, mert nem voltál ott, nem tudhatod, hogy pontosan mi történt, miért történt. Te csak abból a szemszögből láthatod, amit a párod elmesélt, esetleg el is ferdítette picit a dolgokat, hogy jobban sajnáld és szeresd őt.

2013. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Örülök Neked!

Nem normális, de hogy az összeset megfolytanám egy kanál vízben az is tuti.

Egy egyetemre járnak és van, hogy összefutnak. Nem vagyok féltékeny más lányokra, de ha szóba jön egy exe, akkor arra ugrok.

Nem szeretem, hogy ilyen vagyok de nem tudok kiölni magamból.

2013. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*tudom
2013. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

én is egyből ugrok ha szóba kerülnek, pedig tudom,hogy engem szeret...na de mégis ki szeret régi sztorikat hallgatni a párja exéről,meg hogy ez meg az volt?

Mondjuk nekem 70%ban ócsárolta azokat a nőket.

2013. febr. 4. 21:02
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális.Nem tudhatod,hogy abból,amit a párod Neked elmesél,mennyi igaz,hogy mi miért történt,hogy Ő hogy viselkedett az adott kapcsolatban,stb. Szerintem kár ezen rágódni,és nem túl okos dolog másokat ismeretlenül elítélni,utálni.
2013. febr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az meg eleve furcsa,ha valaki minden exét ócsárolja.Nyilván Neki is volt vaj a füle mögött,persze ezt nem fogja Neked megemlíteni.
2013. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ahogy neked beszél az exeiről, úgy fog beszélni rólad is az új barátnőnek ha esetleg szakítotok, ezt nagyon jól jegyezd meg. Nekem mások mondták ezt régen, de a tapasztalataim alapján tényleg így van.

És ha indulatból ócsárólja az ex(ek)et vagy anélkül beszél róluk, hogy te kérdezted volna, akkor még nem dolgozta fel magában a kapcsolatot/szakítást a barátod.


4. voltam megint

2013. febr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!