Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom ex nőit ismeretlenül is utálom?

Figyelt kérdés
Nem szép dolog tudom és ismeretlenül nem ítélkezhetünk, de amiket mesélt, hogy hogyan bántak vele elég utálatra méltó!

2013. febr. 4. 20:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én az előző barátommal voltam úgy, hogy két csaja volt előttem, kedves, aranyos, normális csajok, nem bántották, a másodikat konkrétan miattam hagyta el (nem volt megcsalás, meg semmi gonoszság, csak belém szeretett és ennyi), de én mind a két lányt szívből gyűlöltem és szétpukkadtam a méregtől, ha beszélt velük. Sajnos betegesen féltékeny idióta vagyok, a lány barátait is mind elmartam mellőle, hát ez van, elég szar, de nem tudok tenni ellene :D Pokolra jutok :D
2013. febr. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11., te inkább saját magaddal nem vagy megelégedve, azért csinálod ezt.

Ne csodálkozz, ha kudarcba fulladnak a kapcsolataid...

2013. febr. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!