Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz vagy jó, hogyha elveszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz vagy jó, hogyha elveszem a kezét az arcomról mikor simogatni akarna?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés, de komolyan érdekel ki mit gondol erről. Nő vagyok, de nem szívesen érek az arcomhoz mert nem sima, hanem apró ragyás, ami nem látszik de érezni lehet, néhány pattanásom is van. Nem tudok mit kezdeni ezekkel... A párom néha simogatná az arcom de elveszem a kezét, szerintem neki is épp olyan undorító érzés lehet fogdosni mint nekem... vagy nem??
2013. febr. 4. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
gondolom akkor nem akarná simogatni :D
2013. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kozmetikus?
2013. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pretty Ballerina ***** válasza:
Ha meg akarja simogatni az arcod, nyilván nem azért teszi, hogy a pattanásaid érezze, hanem csak kedveskedni akar.
2013. febr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs is annál jobb, amikor egy férfi megsimogatja az arcom. És ezt te önszántadból kihagyod?
2013. febr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem szarul esne, ha a párom folyton eltologatná a kezem, amikor meg akarom simogatni... Mellesleg én úgy szeretem őt, ahogy van, a hibáival együtt. Nem kéne ezen fennakadnod, hagyd, hadd csinálja.
2013. febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! Én magánorvoshoz járok, és 1-2 év alatt teljesen rendbe tette az arcom, pedig régen nem csak egy-két mitesszer volt rajt, mint most...
2013. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen baj. Mert ezzel azt üzened, hogy nem jó ha hozzád ér. Pedig neki az jó lenne. Kérlek barátkozz meg ezzel a dologgal. Hiába csak kis dolognak tűnik, de ezek halmozódnak fel az évek során, s egyszer csak elég lesz.
2013. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!