Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsássak meg újra vagy inkább hagyjam és keressek más lányt?

Figyelt kérdés

Szeretem a barátnőmet. Egyszer szakítottunk két hétig, Ő azalatt járt egy másik fiúval. Otthagyta a fiút értem, mert azt mondta, hogy mégis csak engem szeret. A múlthónapban elment a nagynénjéhez egy hétre és megismerkedett egy másik sráccal. Nem tudom mi történt köztük, de míután megismerte ha írtam üzenetet akkor nagy nehezen visszaírogatott, de másképp nem hívott és nem is írt egy üzenetet se. Máskor majdnem minden nap küldött legalább egy üzenetet, vagy felhívott. Mikor hazajött kérdőre vontam de azt mondta, hogy nem volt sokkal több a barátságnál. Nagyon szeretem, de nem tudom mit csináljak.

Én 19 Ő 16


2009. szept. 4. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Tök egyértelmű hogy a csaj szereti mindenkinek billegetni magát, és téged nem vesz komolyan.

Egyszer otthagy, utána mégis rájön, hogy jobb voltál, aztán megint elmegy megint bepasizik,,,,ha akarsz persze nézd el neki, de akkor ne panaszkodj arról hogy szarul bánik veled, pedig meg sem érdemled, mert ha hagyod, akkor megérdemled.

27/N

2009. szept. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez csak rosszabb lesz. Én elhajtanám.
2009. szept. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Ha igazán szereted megbizol benne. Akkor mikor nem voltatok együtt nem vonhatod kérdőre az akkori tetteiért. Hiszen nem jártatok. Ne teleped jár, mert elfogod veszíteni.
2009. szept. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem hagyd a fenébe.Csak szórakozik.Keress magadnak egy normális lányt, aki csak téged szeret. :)

24/N

2009. szept. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
A leírtak alapján te csak tartalék vagy neki, míg nem talál jobbat. Ez így nem korrekt, én nem is maradnék melette, jobb most szakítani, mint melette bizonytalanságan vegetálni.
2009. szept. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem telepedek rá, de mikor szakítottunk én csak rá tudtam gondolni, Ő meg hamar bepasizott. Az nem igazi szerelem, h egyik héten veled jár, másik héten már velem.
2009. szept. 4. 12:35
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
16 éves, mégis mit vártál? ez a csaj egyáltalán nemakar tartós kapcsolatot, kicsit ezzelis, kicsit azzalis, ilyen korban még ezt szeretik...sztem keress mást, aki kicsit érettebb és korban hozzád illik
2009. szept. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Csak tudnám, hogy ezek fényében melyik tompa agyú pontoz le mindenkit.
2009. szept. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
valszeg egy 16 éves kiscsaj, aki ugyanezt csinálja, h mindenkivel orrbaszájba kavar:D és nemteccik neki amit itt olvas:D
2009. szept. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
A lányzó még bontogatja a szárnyait és kelleti magát másoknak is, mert ez legyezgeti a hiúságát. Nagy valószínűséggel nem csak barátkozás történ, hanem egyéb más is:( Amit talán sose tudsz meg. Vond kérdőre, és döntse el, hogy komoly kapcsolatra vágyik, vagy még pasizni akar és kiélni magát másokkal. Talán még egy dobása maradt, de utána ha nem változik, nem is fog. Legalábbis most nem, majd ha benő a szép kis buksia. Még fiatalok vagytok és engedd el, ha menni akar! Lesz neked még jobb is aki megbecsül téged és viszonozza is a hűséget. Én is ilyen voltam, bár én 19 éves koromtól egy 8 évig tartó kapcsolatban éltem, utána meg mégis máshoz mentem feleségül.:)De 16 évesen még igencsak kicsapongó lány voltam és kerestem a kapcsolatokat. L/32
2009. szept. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!