Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne fejleszteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DR.senkiházi kérdése:

Hogy lehetne fejleszteni a bizalmunkat egymás felé?

Figyelt kérdés

Mikor a másik lemegy faceről pl. akkor mindig rá 5 percre visszamegy a másik,hogy megnézze,hogy nem ment-e vissza meg,hogy a másik vajon titkolózik-e,megbeszélünk mindent csak ott van mindkettőnknél ez az érzés és nagyon rossz.

Mindketten nagyon szeretjük egymást nagyon hosszú távra tervezünk és 3 hónapja vagyunk együtt.



2013. febr. 5. 00:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Először is a neved atom :)

Másodszor pedig:

Volt olyan,hogy az "ellenőrzésnél" találtatok is valamit?

Ha nem,akkor hülyeség folytatni (mondjuk alapjáraton is az).

2013. febr. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 fospuska ***** válasza:
pfff... leskelődtök egymás után...? adjátok meg egymásnak a face-jelszavatokat.:)
2013. febr. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen lehet feljeszteni, ha elköszöntök facebookon, nem mész vissza megnézni. Különben meg ez nagyon emg fogja ölni a kapcsolatot ha ennyire betegesen féltékenyek vagytok..egyikőtöknek el kell kezdeni a bizalmi játékot ahhoz, hogy a másik is elkezdje. Ha nem látja tőled hogy megbízol benne, ő sem fog benned. ÉRted?
2013. febr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy hülyeség,de ha nem nézem meg lefekvés előtt akkor megörülök kb. :D

És nem soha nem találtunk semmi olyasmit ami még csak arra is utalna,és köszi szépen :D

2013. febr. 5. 00:07
 5/13 A kérdező kommentje:
Tudja minden kódomat és én is az övét,csak egyszerűen meg kell nézzem ...
2013. febr. 5. 00:08
 6/13 fospuska ***** válasza:
100%
akkor meg ne nézd meg. és ő se. nem olyan bonyolult.:)
2013. febr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
értem,hogy mire érted,és engem is zavar,hogy ilyen vagyok,mert nem akarom elnyomni magam mellől,mert nagyon szeretem és ezen mindenképpen kell változtassak,már rajta is vagyok,most ment le és nem néztem meg,hogy fent van-e még,pedig itt ül a kisördög a vállamon :D
2013. febr. 5. 00:10
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyébként nem lépek be a facebookjába ne értsetek félre,sose léptem be,egyszer se,csak az enyémről szoktam nézni,hogy van-e új ismerőse :D
2013. febr. 5. 00:11
 9/13 fospuska ***** válasza:
nem értem,mire jó ez...:D
2013. febr. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
magam se,nyugi :D
2013. febr. 5. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!