Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen gyenge a felfogása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen gyenge a felfogása?

Figyelt kérdés
A barátomnak volt egy haverja,akivel megszakadt a kapcsolata, majd később újra barátkoztak. A barátom rájött, hogy ez a gyerek nem lett normális: füvezik, tönkre teszi magát,képmutató, egoista . Hiába mondja neki a párom,hogy inkább szálljon le róla, ez a gyerek levakarhatatlan. Mit lehet vele kezdeni?
2013. febr. 5. 21:02
 1/4 fospuska ***** válasza:
telibeverni egy komoly jobbhoroggal. azt mindenki megérti.
2013. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogyan nem tudja levakarni? Nem értem... Ne foglalkozzon vele és kész! Ennyi! :)
2013. febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, valóban ilyen egyszerű, figyelmen kívül kell hagyni. Ha meg látja, hogy nem foglalkoznak vele, akkor majd leáll a "zaklatással" és keres magának más társaságot. Csak ügyesen! :)
2013. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs levakarhatatlan ember, csak béna áldozattípus.

Utóbbi hibái: 1)nem elég erélyes, nem tud Nem-et mondani egy programra, valami ürüggyel lerázni a másikat (most takarítanom kell)

2)Terézmutti típus, mindig megsajnálja a fazont ezért hagyja, hadd terrorizálja (szegénynek rossz a családja, szeretethiányos, beteg és segítségre szorul etc. -mentegeti)

3)sakkban tartható zsarolással, fenyegetéssel mert Nyúl Béla (haver:megveretlek a drogos haverjaimmal ha nem lógsz velem. pasi:jahj, hát szép meg szexi akarok maradni és az árnyékomtól is félek, nincs aki megvédjem mert magamat nemtudom, hát Páwa VOK 40 kilóval)

Pedig egyszerű a képlet:

Ha bátor a pasi: szemtől-szemben keményen és határozottan kijelenti hogy nem kell a Drogos társasága.

Nem hat? ököllel nyomatékosít.

Nem hat? Más haverokkal nyomatékosít.

Nem hat? lásd gyáva módszer:

1)ha tönkreteszi magát, iszik, drogozik, füvezik, nem kell lebeszélni. Rá se, de le se. Szimplán ha látszik hogy ilyen programot tervez, váratlanul le kell koccolni egy ürügy segítségével (ránéz a telefonjára... -úristen a mamát kórházba vitték rohannom kell bocsi!)

2)neten irogat? szintén ürüggyel lelépni(facebook-on ír valamit, se szia, semmi válasz. ír még valamit: SZIJJAH, bocsikaahh, Didi vagyok a Dexter nőhvérkéje, ő most nincs ithon^^ <3 :D vagy: 10 percig semmi válasz -bocsi de most Szegeden vagyok a nagybáttyámnál és dolgozok a gépen nem érek rá - bármit ír nincs több válasz)

3)megjelenik a ház előtt, kopog, csengőre tenyerel, blabla? - muternak, faternak fényképet a kezébe nyomni róla névvel, ha ő keres nem vagyok itt, nem érek rá, büntetésben vagyok, Bosznia-Hercegovinában vagyok blabla.

egyedül vagy otthon: tűni ahol kopácsol. maj megúnja.

4)telefonnál ha ő hív olyan csengést beállítani mint a Boltkórosos filmben: nem szabad felvenni Ő AZ ne vedd fel!

és így reflexből se veszed fel.

5)haverokon keresztül üzenget: közli velük hogy nem áll velük szóba többet ha átadják.

6)utcán követ: berohansz egy olyan helyre ahova sose menne: templom. (ott találkozok a nagyimmal és két mise lesz egymás után, bocsi.) nagyon elvetemült kell legyen ha oda követ.

esetleg nemibeteg gondozó

7)annyira kattant hogy tiltottad mindenhonnan, lekoptattad, nem veszed fel a telót, nem reagálsz mégis kitart?

1)feljelented

2)kiveszel 2-3 hónapra albérletet, senki ne tudja, elbújsz, kerülőúton mész melóba, régi ismerősökkel nem találkozol és az újaknak Sanyi helyett Pistiként mutatkozol be.

de ez már az extrém elmebetegeknél eset...

2013. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!