Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy zavar?

Figyelt kérdés

Barátommal több mint 1 éve vagyunk együtt.Tudni kell róla hogy minig leszarta hogy néz ki...Soha nem érdekelte mások véleménye! Az utóbbi pár napban viszon elkezdett gyúrni.Most beszélgettünk,és mondta hogy ugyanúgy mint a lányoknál,náluk fiúknál is természetes hogy meg akarják mutatni a csajoknak hogy mit vesztettek,meg szeretne jól kinézni,fitt akar lenni.

Nagyon nagyon szeretem,ő az első olyan tényleg komoly kapcsolatom,már el is jegyzett.És nem szeretném ha más lányok felfigyelnének rá,mert félek nagyon hogy elveszítem... Szerintetek normális hogy ennyire féltem? És egyáltalán honnan jött most neki sok sok év után ez a hirtelen " gyúrjunk " gondolat?

:(


2013. febr. 6. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

A féltékenység megöli a kapcsolatokat. Ezt jobb, ha tudod. Nem megcsal, csak kondizik.


22l

2013. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg a te kedvedért akar jobban kinézni,vagy saját magán akar azért változtatni mert egy kicsit újítani akar a külsején,de ebbe semmi rossz nincsen.A csajok nem fognak rámászni egyböl ha izmosabb :)Különben is van szájja és megtudja nekik mondani,hogy bocs de van barátnőm!Félni valód nincsen!Az én párom is gyúrni akar,és semmi hátsó szándéka nincsen vele!
2013. febr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazából az ideje nagy részét izzadt férfiak társaságában fogja tölteni, szóval szerintem nem sanszos, hogy elcsábulna :-)


Egyébként valóban, a pasik is szeretnek jól kinézni. Én is szeretnék mostanában valamit sportolni, hogy jobban nézzek ki, pedig engem sem érdekel alapvetően másik véleménye. De már túlléptem azt a tömeget, ahonnan már kényelmetlen és kellemetlen a helyzet. És néha azért jól esik úgy kilépni az utcára, hogy úgy érzed, teljesen jól nézel ki.


Félteni féltheted, kis mértékben még jó is, mutatja, hogy szereted. De ne féltékenykedj, max néha jegyezd meg mosolyogva négyszemközt, hogy csak óvatosan azokkal az izmokkal, te már az övé vagy. Ha ezt nem cseszegetésként kommunikálod, hanem csak viccesen, szeretgetve, akkor ettől csak jobban fog szeretni. Ha cseszegeted, abból csak a baj van.


De szerintem nem kell aggódnod egyáltalán, ha nem szeretne, nem jegyzett volna el. Örülj neki, hogy a pasid még jobban fog kinézni és légy büszke rá, bátran állj ki a világ elé, hogy Igen, neked Ilyen pasid van!

2013. febr. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!