Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mikor feküdnétek le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor feküdnétek le a párotokkal ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A párommal szüneteltünk 3 hétig, de most összejöttünk újra és szeretnénk helyre hozni a kapcsolatunkat. Végülis azt beszéltük meg,hogy tiszta lappal kezdünk mindent, most randizgatunk meg ilyenek. Szerintetek ebbe belefér az,hogy egyből le is fekszünk? Vagy érdemes várni egy bizonyos ideig? Azért hogy ne érezze azt,hogy egyből megkaphat...

Köszönöm a válaszokat!!

L/22


2013. febr. 7. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát nagyban függ attól is mi volt a gond elötte? Mért volt a szünet?
2013. febr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
És előtte meddig voltatok együtt?
2013. febr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Tök ismeretlennel is első randin elvárom a szexet ... egyértelmű, hogy ilyen szituban természetes.
2013. febr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a szünetes baromságot sose értettem. A kapcsolat nem egy több felvonásos színházi előadás, ahol 15 perc szünet van. Ha nem bírjátok egymást, akkor szakítsatok, ha meg együtt vagytok, akkor szexeljetek kedvetekre. Ez a játszmázás, hogy „nehogy azt érezze, hogy könnyen megkaphat”, na ez különösen undorító. Lehet, hogy az ő fejében meg az jár, hogy „ha lefekszik velem, akkor még szeret, de ha elutasít, akkor csak a pénzem kell neki”. Vagy akármi, ami az adott szituációban értelmezhető.
2013. febr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

5 éve vagyunk együtt!

A gond az volt,hogy úgy érezte,hogy a kapcsolatunk nem olyan mint ezelőtt, ezért is kért időt, hogy átgondolja, mit akar, mit érez stb. De végül megkeresett azzal, hogy nem akar elveszíteni, nem tud nélkülem élni és kezdjük újra, úgy hogy az egész kapcsolatunkat újra felépítjük :)

2013. febr. 7. 10:37
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
3. ebben az esetben nem lesz túl sok siekres randid.... Na meg komoly kapcsolat föleg. Persze tudom hogy van olyan akinél ez igy megy de jóval kevesebb mint akinél nem. Első randin még le sem smárolt senki nemhogy szex lett volna. Veletek férfiakkal ellentétben sok nőnek ehhez már kell egy kis ismeretség, érzelem....
2013. febr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Ha erről van szó, hogy újra építitek a kapcsolatot, akkor várj MAXIMUM 2 hetet a szexszel... :)

Amúgy meg aki az első randin lefekszik ismeretlenül a szememben inkább lotyó mint rendes nő. De nálatok ez nem áll fenn, szóval ha megesik az sem gond. De azért húzd kicsit az agyát:)

25F

2013. febr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem is kezdtem volna vele újra. A szüneteltetés se oké 5 év után.
2013. febr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor még egy kicsit várjatok vele, hogy ne onnan kezdjétek, ahol abbahagytátok, hanem tényleg próbáljatok helyrehozni és újra felépíteni pár dolgot.
2013. febr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
igen igen, ha a problémák jószerivel megoldottátok, csak akkor érdemes ismét szexelgetni. Gondolom már mindketten vágytok egymásra, hiszen 5 évig jobb esetben csak egymással volt testi kapcsolatotok, most meg kihagytatok 3 hetet. Én várnék mindaddig, amíg a lelkem békéje helyre nem áll, hiszen amíg bizalomvesztés, vagy csak egy ki nem beszélt probléma nyomja a vállamat, addig nem is tudnám élvezni a szexet sem, és a párod is biztos észrevenné, hogy valami nincs rendben! Szóval, ha normalizálódik a viszony, ismét mehet a menet /de azért ne várasd túl sokat, ő is emberből van..:D/!
2013. febr. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!