Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektem milyen a kapcsolatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektem milyen a kapcsolatotok a párotokkal, mennyit vagyok együtt, mennyit beszélgettek, mennyit csókolóztók, stb? (20/F)

Figyelt kérdés

Milyen dicséreteket mondtok neki, hogy becézitek, milyen sűrűn mondjátok h szeretlek..?

Szoktatok -e virágot venni neki vagy egyéb ajándékokat és milyen sűrűn?


Köszi a válaszokat! :)


2013. febr. 3. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egész jó a kapcsolatom a barátnőmmel.Viszont azért kevés időt töltünk együtt.

Nekem így jó szerencsére megérti.

2013. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A mi kapcsolatunk amugy jó csak barátom nagyon hamar ideges lesz minden kis dolog miatt ezért sokszor veszekszik velem, de ehhez már hozzászoktam.Találkozni olyan heti 4-5 alkalommal szoktunk, de olyan sokat nem beszélünk azért.

Csókolozni azt nem szoktunk. Max. 3 havonta egyszer. :) Megcsókolni se szoktuk egymást.

Általában én szoktam neki mondani, hogy mennyire szeretem ezt kb. úgy havonta kétszer-háromszor, de személyesen még nem mondtam csak neten írtam.

Ajándékot alkalmakra szoktam kapni barátomtól.

26/L

2013. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az én kapcsolatom TÖKÉLETES, sőtt ANNÁL IS JOBB... a kezemmel:"(
2013. febr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


És nem ritka 3 havonta csókolózni? ha találkoztok nem is szoktatok csókkal köszönni?

Személyesen hogyhogy nem mondjátok egymásnak? Neked ez így jó ahogy van? Nem esik rosszul h ő nem mondja?

Bocsi a sok kérdésért csak próbálok informálódni h mi az ami optimális egy kapcsolatban mert most van az első kapcsolatom és nálunk mindenből sok van viszont én kicsit csökkenteném mert én úgy szeretem :)

2013. febr. 3. 17:22
 5/12 A kérdező kommentje:
1: mennyi a kevés idő? mi messze lakunk heti 1x találkozunk de akkor egész nap együtt vagyunk, még friss a kapcsolatunk.
2013. febr. 3. 17:23
 6/12 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Igen nagyon kevés ahányszor mi csókolozunk és nem tudom ez mitől van igy. De hozzátenném, hogy én nem hiányolom a csókolozást vagy a csókot. Azt, hogy ő miért nem csókol meg nem tudom neked megmondani. Én nem szeretek csókolozni ezért vagyok igy el. De nála gondoltam már arra is, hogy neki ez nagyon, hogy is mondjam olyan dolog amit csak azzal csinál akit szeret?? De már 9 hónapja vagyunk együtt. Szóval nem tudom megmondani azt, hogy ő miért nem csókol meg. Néha van, hogy megcsókol általában mindig ő kezdeményezi. Én magamtól még soha. De én is úgy gondolom, hogy egy csók minden találkozásnál természetes kivéve ha nem szeret valaki csókolozni. :)

Mi volt a másik kérdés? Ja, hogy miért nem mondom személyesen neki. Sajnos velem van egy olyan nagy baj, hogy őt annyira imádom, hogy szégyenlős vagyok előtte a mai napig, 9 hónap után. Ő is visszaírja, hogy én is vagy ilyesmi, de személyesen nem mondtuk még. Én egyértelműen jobban szeretem és ez nem jó egy kapcsolatan sem, ha az egyik nagyon a másik alá van rendelve.

2013. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Laylah ***** válasza:

A mi kapcsolatunk majdhogynem tökéletes :) csak a saját kis jellemhibáink miatt nem az, Ő pl néha akaratos, én meg néha bevágom a durcát, de ezek nem jelentenek túl nagy problémát, hamar megnyugszunk, kibékülünk és figyelünk egymásra. Az együtt töltött idő mennyisége változó: Ő egyetemista, én még nem, így van, hogy csak hétvégente találkozunk, vizsgaidőszakban viszont heti 3-5 napot is együtt vagyunk hetente. Beszélgetni változó, mennyit szoktunk, személyesen nem szoktunk csak úgy leülni beszélgetni, viszont telefonon minden nap beszélünk (persze csak ha nem vagyunk épp együtt), napi 1-6 órát is akár, pl közös játék alatt. (mire jó a vodaf0ne red ^^) csókolózni is szoktunk bőven, napközben, ha pl. Ő játszik, én filmet nézek, maximum félóránként tartunk egymás számára 5-10 perc "szeretgetős" szünetet, mikor ölelgetjük, csókolgatjuk egymást. Nem tudok ennél pontosabbat mondani, mikor valamelyikünknek eszébe jut, csókolózunk. Dicsérni inkább Ő szokott engem, én max a haját vagy a szemét. Ami a becézést illeti, használunk hétköznapi becézéseket (pl. szívem, kicsim, édesem, drágám), meg egyedieket is, de ezek inkább ránk tartoznak (nem 18+, csak magánügy). A szeretleket napi szinten többször is mondjuk, beszélgetés/üzenetváltás időtartamától függően 3-~10 alkalommal. Ajándékot csak ünnepekkor veszünk egymásnak, pl. szülinap, karácsony. Hófordulókra és "csak úgy" csupán 1-1 tábla csokit veszünk egymásnak :) Évfordulóról még nem tudok nyilatkozni, június elején lesz, annyit tudok, hogy az Ő ajándéka valamilyen utazás lesz :)

22/L, 20/F

2013. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem nagyon jó a kapcsolatom a barátommal. :) sajnos ritkán találkozunk mert messze lakik, de szinte minden hétvégén találkozunk, és akkor azt a 2-3 napot folyamatosan együtt töltjük. mi rengeteg csókolózunk, és beszélgetünk. ha itt van akkor is, ha nem akkor meg neten állandóan, éjjel-nappal. :D mindig dicsérem és ő is szokott engem. a szeretlek nálunk mindennapos. személyesen többször mondjuk. :) kicsit több mint 1 éve vagyunk együtt :) 18L és 21F
2013. febr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mi együtt élünk.. ha hazajön mindig adunk egymásnak szájra puszit.. Csókolózni nem szoktunk.. a barátom szinte naponta mondja, hogy mennyire szeret (én már unom is), régen rengetegszer vett nekem ajándékot: csokit, marcipánt, plüss állatot, virágot.. ezek mostanában elmaradtak, inkább csak ha valami alkalom van.. dicsérni nem szoktuk egymást.. egyáltalán.. :(
2013. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az én kapcsolatom a barátommal egészen jó. Figyelembe véve, h sokszor vannak összezördüléseink, de végül mindig ott kötünk ki, h nagyon szeretjük egymást, és együtt akarunk lenni.

Hogy mennyit tudunk együtt lenni, az változó. Én még suliba járok, ő már dolgozik, ráadásul mindig változó időpontban, így nem tudunk minden nap találkozni. De igyekszünk úgy megoldani, h heti 1szer azért nála tudjak aludni, meg azon kívül is talizunk 1x-2x délután. Ottalváskor min. 24 órát együtt vagyunk + ha du talizunk, az még alkalmanként + 5-6 óra.

Sokat beszélgetünk, mindig átdumáljuk, mi volt a másikkal stb..

Csókolózni is sokat szoktunk. De mások előtt nem nagyon szeretek, olyankor szájrapuszinál több nem nagyon van. Utána viszont alig várjuk h kettesben legyünk :)

A dicséreteket inkább én szoktam kapni, de én is szoktam mondani ha vmit jól csinál, v h mennyire jó teste van, mikyen izmos, meg egy pasi se ér fel hozzá, ilyenek.

Szívemnek, drágámnak, szerelmemnek, édesemnek, kicsimnek szoktam becézni. Néha mikor olyan kedvem van, bogyókámnak v mogyorónak, meg ilyesmiknek hívom.. :D

Minden egyes beszélgetésünkor mondjuk egymásnak h szeretlek. Sőt, srác létére ő többet mondja nálam.

Virágot nem szoktam kapni, mert azt pénzkidobásnak tartja, viszont csokit, bonbonokat, meg mikir milyen finomságot szinte mindig kapok tőle. Alkalmakra meg kicsit értékesebb ajándékot szokott venni, ékszert, stb. De ez teljesen kölcsönös.


Bocsi, ha túl hosszú lett, csak igyekeztem minden kérdésre normálisan válaszolni.

18/L

2013. febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!