Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen ha ezt mondom a barátomnak?

Figyelt kérdés
Már annyira kimondanám neki, hogy szeretem, de valószínű nem kölcsönös. Vagyis tetszek neki, és együtt vagyunk, csak még szerelmet nem érez felém. Attól félek, ha kimondom neki, hogy szeretem, akkor rá mondja, hogy ő is.. Szóval, az hülyeség lenne ha mondanám neki, hogy csak akkor mondja vissza, ha tényeg úgy érzi? Vagy inkább hallgassak?
2013. febr. 7. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mond ki,nem szégyen.
2013. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem szégyen.
2013. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én mondjuk még várnék vele. én anno megvártam hogy ő mondja előbb
2013. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerelmesnek lenni sose szégyen, de nagyon rosszul fogod érezni attól, hogy te a legszebb, legbensőségesebb érzéssel szeretsz valakit, és ezt fel is tárod neki, miközben ő meg csak elvan veled, mert kedvel mint embert és tetszel neki. Én is voltam így, ahogy te és azt a választ kaptam, hogy én is, de sajnos nem úgy... és később se lett belém szerelmes az illető. Á, nagyon rossz ez így, ha nem kölcsönös a szerelem, én tudom:(((
2013. febr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!