Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetne ismerkedni boltban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne ismerkedni boltban csaj eladóval?

Figyelt kérdés

Pl. ruhaboltokban vannak jól kinéző lány eladók.

Valakinek van tapasztalata, vagy tud valamit erről?


2013. jan. 27. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Megkéred segítsen ebben abban , kérsz tőle több segítséget több mindent megnézel aztán megkérdezed nem e hívhatod meg egy desszertre vagy ebédre azért mert segített.
2013. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én már csináltam ilyet.3szor,3 külön csajjal és 3 különböző válasszal:

Bocs,nem ismerkedem munka közben.

Nekem van párom.

Nekem sok idő kell,amíg meg tudok bízni valakiben,de addig is beszélgethetünk.

Illetve amikor én voltam Tesco munkás,akkor 2 csaj is próbálkozott össze jönni velem,csak épp az egyik azt akarta,hogy legyek a szeretője, a másik meg alkalmi dugást akart.Én meg rá voltam indulva az egyik munkatársnőmre,ezért mindet el utasítottam.

Szóval lehet ismerkedni,de nem mindenkivel és nem ilyen ezer éves dumával,hanem egyedi szöveggel.És akkor is csak vagy sikerül,vagy nem.

2013. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lehetséges,

És mennyire akarnak az ilyenek "idegenekkel" ismerkedni?

Neked van tapasztalatod?

2013. jan. 27. 20:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Van, 4-böl 2 lány igent mondott.

A másik 2 lány a szokásossal jött mint amit a 12. is írt.


1-iket pékben, a másikat ruhaboltban, a 3-at cipőboltban, a 4. lányt meg feltöltőként ismertem meg.


A cipőboltos csaj és az árufeltöltős csaj mondott igent.


Lényeg, hogy ha nincs pasijuk és tetszel nekik akkor rá fognak érni még ha nem is abban a szent pillanatban hanem munka végén. Ha nem akkor nem jössz be nekik és nem akarnak megismerni.

2013. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!