Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna/megszólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna/megszólnátok, ha a barátnőtök beülne egy italra az exével?

Figyelt kérdés
6 hónapja szakítottak (kb. 1 évig tartott a kapcsolat), én 4 hónapja vagyok vele.
2013. febr. 7. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
elsö alkalmat leszrnám... ha ez rendszeressé válna akor viszont rákérdeznék
2013. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Zavarna
2013. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogyne zavarva... Elvileg nem véletlenül az exe.
2013. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy megemlítsem-e a dolgot és ha igen, milyen formában...
2013. febr. 7. 18:40
 5/10 anonim ***** válasza:
még szép h zavarna ha beülne egy italra. még fel is robbannék mérgembe
2013. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
finom közöld vele h neked ez rosszul esik h beül egy italra vele, és kérdezz rá mi az oka h találkozniuk kell
2013. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De nem tudja, hogy ezt tudom, csak teljesen véletlenül tudtam meg. Hallom magam előtt a kérdését: "mi az, kémkedsz utánam?"
2013. febr. 7. 18:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Én viszonylag rendszeresen (hetente 2-3 alkalommal) kajálok együtt a volt barátnőmmel, mondjuk ő kollegám. Ha a barátnőm csinálná ugyanezt, akkor mondjuk lehet érdekelne, de egy alkalom tuti nem. Az viszont biztos, hogy nem akarnék tudni róla, én sem mondom neki, hogy kajaközben jóízűen el is beszélgetünk.
2013. febr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1 éves kapcsolat nem olyan léptékű egy ember életében, hogy a véget értével is be kéne ülni együtt italozgatni... Úgyhogy igen, természetesen zavarna.
2013. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is szoktam az exemmel kávézni, vagy kajálni, jóban maradtunk utána is , de tud róla a jelenlegi párom és maximálisan megbízhat bennem és én is megbízom benne.


22/N

2013. febr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!