Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, ha a barátnőtök utazna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ha a barátnőtök utazna hozzátok (távkapcsolat), akkor fizetnétek az útiköltségét, vagy legalábbis a felét?

Figyelt kérdés
mi 200 km-re lakunk egymástól, diákkedvezményem az van, de így is sok azért az út és bár felajánlotta, hogy ad a jegyre pénzt, meg ezzel ne legyen gondom, de ez még csak a kapcsolat eleje igy nem akartam-mertem elfogadni pénzt.
2013. febr. 3. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Amikor én megyek hozzá akkor meg ő fizesse? Ez olyan, mintha nem csinálnátok semmit, csak egymásnak utalgatnátok az összegeket teljesen feleslegesen :)
2013. febr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem. Ugyanis ha ekkora a távolság akkor úgy tartom korrektnek, hogy pl egyik héten ő jön, a másik héten én megyek. Ha nekem nincs diák kedvezményem akkor is így lenne ésszerű megoldás, szerintem.

DE mivel én nem kezdek többet távkapcsolatba, így sanszos, hogy nem is lesz ilyen problémám...

26F

2013. febr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hetente én biztos nem utaznék egy lányért sem 200 km-t. Maximum havonta 1-2x. Pénzt meg ne fogadj el tőle! Fizessétek saját útiköltségeteket!


De az sem rossz ötlet, ha nagyjából félúton találkoztok így mindkettőtöknek csak 100 km-t kell utazni. Így már elképzelhetőbb a heti találkozás.

2013. febr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nehogymá' ha fizetnék a szexért, akkor prostihoz is járhatnék
2013. febr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azzal, hogy kifizetnéd az ő útiköltségét, azt éreztetnéd vele, hogy k*rva... és hogy neki fizetni kell, azért, hogy veled legyen.
2013. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi a párommal egy egyetemre járunk, én helyben lakom, ő 250 km-re. Amikor először mentem hozzá, illetve jöttem haza, akkor finoman odébb taszigált a pénztárnál, hogy ezt most ő állja. Nem lett belőle rendszer és nem is várnám el. Olykor, ha olyan hangulata van és együtt megyünk hozzájuk, akkor felajánlja, hogy most ezt kifizeti, vagy elfogadom, vagy nem. Általában annyira erősködik ilyenkor, hogy kénytelen vagyok elfogadni. Mindkettőnknek van diákkedvezménye, de így sem olcsó egy út, így nem szívesen fogadom el, hogy kifizesse, az ő anyagi körülményei sem olyan jók, hogy ebből rendszert csináljunk. Egyébként max havi egyszer megyek hozzá, így kibírom anyagilag.
2013. febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem,mert soha nem fogok távkapcsolatba kezdeni.
2013. febr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!