Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írtam egy lánynak üzenetet és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apanacsi kérdése:

Írtam egy lánynak üzenetet és ő azt írta vissza, hogy én neki nem jövök be Még azért lehet nála esélyem vajon?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, hiszen le is írta. Hagyd békén.
2013. febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha azt mondza, hogy nem akkor NEM.
2013. febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem
2013. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem, konkrétan megmondta, hogy NEM, mit nem lehet rajta érteni?
2013. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt írjam le amit hallani akarsz, vagy az igazat?
2013. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te be vagy tépve kedves kérdező, ezért ezt most elnézem neked.
2013. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak tejen
2013. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem. Annak is örülhetsz, h egyáltalán visszaírt, a legtöbb lány ennyire se méltatja a (szerintük) csúnya srácokat.
2013. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

értem értem

Hát köszönöm szépen a válaszokat srácok és lányok :)

2013. febr. 7. 21:29
 10/12 anonim ***** válasza:

Ami nem megy nem tanácsos erőltetni, de emiatt ne csüggedj!

Senki sem jöhet be mindenkinek! Habár én nem tudom hogy történt az eset, de én semmi pénzért sem írnék olyat egy ismeretlen lánynak hogy bejön! Főleg nem ismeretlenül és interneten keresztül, amikor soha egy szót nem beszéltem vele személyesen! Butaság már élből! Meg amúgy is először ismerkedjél egy lánnyal (szigorúan személyesen!) és lesz ami lesz, nem kéne ennyire "modernnek" lenni! Hogy mindent interneten keresztül.... másfelől a lányok (általában) közel sem vannak úgy a külsőre hangolva mint a fiúk, másfelől amúgy is ismerkedni kéne, nem pedig teljesen ismeretlenül majdnem szerelmet vallani!

Meg ha személyesen ismerkedsz szinte egyből lejön a dolog hogy a másik mit gondol rólad, személyesen beszélni/ismerkedni meg amúgy is sokkal jobb.....


23/f

2013. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!