Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt hogy jobbat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy jobbat is kaphatnék mint ő?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nemrég kezdtem el találkozgatni. Én kezdeményeztem, vagyis én szólítottam meg. Ő vette a lapot, onnantól kezdve átvette az irányítást randira hívott. Érdekel még mindig, de valahogy olyan fura, mert most meg már egyre jobban udvarol, érzem hogy tényleg bejövök neki. Jól érzem vele magam, tetszik is, de mintha mégis másra vágynék...
2013. febr. 8. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
azért vágysz másra, mert érzed, hogy megkaphatod őt.
2013. febr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sokszor vonz, meg sok jó dolgot tudok benne, de valami mintha hiányozna, mintha úgy érezném "nincs más". Mondjuk tényleg nincs, én nem igazán vagyok népszerű. De ez ilyen megszereztem és már nem érdekel dolog. Ez fog még változni?
2013. febr. 8. 12:43
 3/10 A kérdező kommentje:

Na igen, igen ez az! Úgy van ahogy mondod első!

Amíg nem tudtam hogy érdeklem, majdnem megvesztem érte. Most meg olyan más érzés.

2013. febr. 8. 12:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Túlságosan nyomul, túlzottan érzékelteti, hogy kellessz neki.

Ha úgy érzed randizz mással is, ha még nem jártok, vagy pedig mondd meg neki, hogy bocs, de nem kellesz.

2013. febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Patrik24 ***** válasza:
Te senkit sem érdemelsz. Szerintem szakíts vele, így adnál neki esélyt,hogy egy normális lányt találjon maga mellé.
2013. febr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez az hogy nem tudom kell-e. Nagyon vegyes a dolog. Kell is meg nem is. Múltkor 3 napig nem hívott, akkor percenként néztem hogy van-e valami mert alig vártam hogy beszéljünk. De tényleg így hogy tudom hogy kellek neki, annyira már nem érdekes. Mondjuk jó vele, szeretem hogy humoros, hogy úgy látja a dolgokat mint én stb.
2013. febr. 8. 12:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy, nehéz finoman fogalmazni ebben az ügyben.
2013. febr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
valószínű megcsípett egy szúnyog ami előtte egy ribancot.Így megfertőződtél.xdddddddddddddd
2013. febr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ASOT ***** válasza:

1. inkább ő kaphatna jobbat mint te

2. hagyd el minél hamarabb

3. olyat keress akit valóban képes vagy szeretni

2013. febr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig nincs igaza a többieknek.. ne szakíts vele, csak szépen mond meg neki hogy ezt soknak érzed, és kicsit vegyen vissza, mer nem akarod h rossz legyen a vége és megund. Ilyen bárkivel előfordulhat nem értem a többiek mér mindig a szakítást mondják először :D
2013. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!