Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első nagy szerelem mindig más?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első nagy szerelem mindig más?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sok ideig voltam együtt életem első szerelmével (7 évig), ami végül kimúlt, elfáradt.


Fél évre rá megismerkedtem egy másik lánnyal, akibe bele is estem ahogyan azt kell, nagyon jól kijövünk, pillanatok alatt egymásra hangolódtunk. Minden szuper.


Viszont minden annyira más. Nem vagyunk olyan nyünyögősek, én nem vagyok féltékeny (régen voltak hajlamaim:)), nem szenvedek ha két napig nem látom (nyilván hiányzik), sok olyan dolgot figyelek (és értékelek benne nagyon) amit eddig nem, olyan dolgok is boldoggá tesznek amig eddig sosem, pert pusztán a lila köd érzésének éltem.


És úgy gondolom, hogy így jó.


Nektek mi a véleményetek, vajon azért van így mert minden szerelem más, vagy "csak" felnőttem és az első úgyis másról szól általában?


26/F


2013. febr. 8. 15:04
 1/6 ASOT ***** válasza:

Igen az első más, benne van a nevében amúgy is, hogy első...


ÉS gratulálok felnőttél, igen! elkezdtél érettebben , gondolkodni, mint aki 2 lábbal áll a földön.


Csak magad tudhatod, h szereted e, fontos e számodra, ésatöbbi. Ha a válasz mindenre pozitív akkor hol a probléma?? :)

2013. febr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kicsit az a bajom, hogy amiatt a 7 év miatt némi "szerelmi szocializáció" kimaradt az életemből, bár a tartós kapcsolatnak is van előnye, csak így más területen tanultam sokat.


És mivel nem volt más kapcsolatom, néha nem tudom a helyén kezelni a mostanit, hogy mi számít "normálisnak", mit kéne éreznem, stb.


De tudom hogy ez hülyeség, csak néha rám jön mert néha egy maximalista barom vagyok.


A lényeg hogy nagyon szeretem őt, pillanatnyilag ez elég, és csak bízni tudok benne, hogy továbbra is minden ilyen jól alakul. Mert ha így haladunk tovább, a határa csillagos ég :)

2013. febr. 8. 15:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy felnőttél :) az első kapcsolat rám is hatalmas hatást gyakorolt, nagyon sok dologra rájöttem, és sok mindent átértékeltem miatta. Ez így van rendjén :) Egyszerűen fejlődik a jellemed, és a kapcsolathoz való hozzáállásod, ráadásul a leírtak alapján jó irányba :)
2013. febr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ASOT ***** válasza:
Nem hiszem, hogy itt gondok lesznek, és remélhetőleg a lányt sem ismerted félre.
2013. febr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felnőttél... és minden szerelem más. :)
2013. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan nics, hogy egy kapcsolat mindig ég. A kis tini lamúrokat leszámítva sosem arról szól, hogy megállás nélkül rá gondolsz, megállás nélkül hiányzik, stb szóval ez ne ijesszen meg, már ha erre gondolnál. Gondolj bele, amikor a haverjaiddal kocsmázol, ők sem a párjukon agyalnak. Vagy hogy tudnál dolgozni a munkahelyeden ha mindig az asszonyon járna az agyad. Sőt, kell is az olyan hogy ne rajta járjon, ez így egészséges. Ez egy tévkép hogy attól lesz valaki nagy szerelmes hogy egy pillanatra sem szakad el a párjától, hogy mindig rágondol, rajta görcsöl, stb...


Ez még egy kapcsolat eleje, nyilván azért aktívabbak vagytok, meg kell a tűz, nem is erről van szó, csak épp ahogy írod, felnőttél, és igen, minden kapcsolat más.


Ha szereted, úgy érzed hogy fontos neked azon túl hogy időt tölt veled, és törődsz vele, akkor itt nagy gondok nem lehetnek.


Én így látom, és sok boldogságot kívánok, mert szerintem jó irányba haladsz :)

2013. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!