Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges hogy tetszek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
újra én vagyok és na akkor tudjátok van egy nyolcadikos fiú de és csak hatodikos vagyok. összeszeretnék vele jönni de elvileg soha nem volt barátnője és nem csókolózott meg még soha nem nézett rá ,,úgy" lányra. ráírtam de nem írt vissza mért? pedig ismer. norm válaszokat!

2013. febr. 8. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne várd hogy 12 évessel összejöjjön. Ő is csak 14 na de ilyen korban még 2 év is fényév mind agyilag, mind testileg.
2013. febr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
85%
12 évesen még ne pasizz.
2013. febr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ma bal lábbal keltem, és mindenkibe belekötöttem itt, de most az 1-es válaszolóval egyetértek.
2013. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még ráérsz a pasizással, mondjuk én is 14 vagyok és egy 2 évvel fiatalabb lány tetszik :P.
2013. febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem megpróbálhatod nekem 12 évesen 14 éves pasim volt. Sok sikert! :)
2013. febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ezer oka lehet,hogy nem írt vissza. Én 13 vagyok, 12 évesen már volt barátom, de csak beszélgettünk, nevettünk, arcra puszi. De ő ugyanannyi idős,mint én. Szerintem 12 évesen ez még korai.
2013. febr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!