Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit adjak egy olyan fiúnak valentin napra aki nem olyan romantikus szóval ilyen szív alakú doboz, meg könyvjelzőket inkább kihagyjam?

Figyelt kérdés
Mivel nem túl romantikus ezért nem nagyon van ötletem, pedig sok helyen kerestem de sütit biztosan fog kapni mert a hasát szereti!:)
2013. febr. 8. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

én sem vagyok az, én tavaly egy párnát kaptam a barátnőmtől, amin ketten voltunk..:)

Nekem tetszett.

De nem tudom mit szeret a barátod, mondjuk esetleg a kedvenc csapatáról egy bögre, vagy akármi

2013. febr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nem nagyon akarok ilyen sablonosat valami egyedit amiről tudja h tőlem van.csak sajnos nem vagyok kreatív egyáltalán:(
2013. febr. 8. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:
van közös képetek? Esetleg azt bekeretezteted és azt odaadod neki.. Sajnos más ötletem már nincs.
2013. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) igneg arra már én is gondoltam de van olyna kép amit egymásnak adtunk és attól h nincs keretbe a bőség zavara fenn áll:D de azért nagyon ksözönöm
2013. febr. 8. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!