Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már 4 hónapja együtt vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 4 hónapja együtt vagyok a barátomal. Még a kapcsolatunk előtt elég elzüllött életet élt. És sajnos a mai fiatalokat igen csak érdekelt kábszerek is rabul ejtették. Lehetséges h képes volt lerakni? Van okom az aggodalomra? Esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés
valóban képes az igaz szerelem megváltoztatni egy ember életvitelét?

2013. febr. 8. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:

függő volt ? vagy csak alkalmanként/bulikon használta ?

Ha függő volt mindig vágyni fog arra az érzésre. Extázisba akar kerülni.. lehet megtudja állni hogy ne használja, de mindig kattogni fog ezen.


Ha alkalmanként használta nagy az esélye hogy le tudja rakni.

2013. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mit tolt és meddig. Ha szintetikusat és relatíve sokáig (életvitelszerűen), akkor pszichés függés gyakorlatilag soha nem múlik el, pont mint a dohányosoknál meg az alkoholizmusnál: egyszerűen megtanul drog nélkül élni, de szinte minden nap meg kell küzdenie a kísértéssel. De vannak olyan motivációi, sikerélményei, amelyek helyettesítik a drogos flesst (szerelem, jó társas kapcsolatok, értelmes célok, munka, hobbi) kisebb az esélye a visszaesésnek. Drogmegelőzésből írtam az egyik szakdolgozatomat, remélem, segítettem:)
2013. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, képes.

Én mielőtt összejöttem volna a barátnőmmel előtte 4 évig dohányzott. Mondtam neki hogy tegye le. Azóta egyszer nem gyújtott rá. És elmondása szerint nem is hiányzik neki.

2013. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*de ha
2013. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat. egyébként igen már lehet függőségnek nevezni. kitartok mellette és próbálom motiválni de azért még is csak kapizsgálnak bennem a dolgot. Köszönöm válaszaitokat nagyon sokat segített.

Az egyetlen dolog ami ilyenkor előttem van hogy a keresztapám 10év függőség után lerakta mert találkozott a keresztanyámmal. most van 2 gyönyörű gyermeke és boldog házasságban én 15 éve. De őt is a szerelem motiválta. Tehát bízom azért benne.

2013. febr. 8. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!