Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik mostanában így velem a srác?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel egész jóban voltunk, úgy gondolom. Az iskolában köszönt, bár azért nem vitte túlzásba. Sokszor egy időben mentünk suliba, olyankor nagyon kedves volt, sokat beszélgettünk. Nekem igazából tetszett is. De féltem lépni, mert ilyen hülye félős.vagyok... :S Most összejött egy lánnyal. Amióta együtt vannak, nem hajlandó köszönni sem! Elfordítja a fejét, vagy egyszerűen mered messzire, de nem köszön. Ez rosszul esik... Miért csinálhatja ezt? :(


Várom a válaszokat. Köszönöm!


2013. febr. 9. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Tja Dumm gelaufen...
2013. febr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sz@rd le, paraszt!Találsz jobbat!
2013. febr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán szerelmes volt beléd, de ő sem mert lépni. Most lett másik csaja téged már nem akar látni.
2013. febr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Úgy gondoljátok, hogy esetleg bejöttem neki? :S hát nem tudom. Amúgy amikor suliba.menet futottunk össze, valóban kedves volt, megvárt, mosolygott, köszönt. Ezért is esik rosszul, hogy ilyen... :/

Esélyem már nincs.arra, hogy normális legyen velem? :( nem is szerelem miatt, vagy valami, csak mint baráti alapon...

2013. febr. 9. 14:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te már megtetted amit meg kellett tenned. Ha ő nem próbál feléd közeledni, nem keresi a társaságod, nem akar barátkozni, akkor te már ne kezdeményezz!
2013. febr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok sajnos.. Tudom nem kellemes, de sok hal

úszkál még! És akár közös jövőtök is lehet..! Türelem! Ha továbbra is fennáll a helyzet, hát az főképp az ő baja!

2013. febr. 13. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!