Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ítélik el sokan ha vki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el sokan ha vki 22 évesen egy 15 éves lánnyal jár/járna?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Tetszik egy lány akit már régóta ismerek. Csak az tart vissza hogy ne írjak neki és ne keressem a társaságát hogy ő 15 éves és el tudom képzelni hogy mit szólnának hozzá a szülei és lehet hogy ő is inkább egy 18 év körüli fickót szeretne. A szüleit ismerem régóta, ők is ismernek 5-6 éves korom óta.

Lehet hogy sokan azt gondolják hogy egy huszonéves biztos csak szexet akar egy tizenéves lánytól. Nos én még nem is voltam lánnyal. Annyira tapasztalatlanabb vagyok mint egy tini.

Annak ellenére hogy 22 vagyok, sokan nem is néznek ennyinek, általában 18-19 évesnek néznek és hát a 18-19 éves lányoknak azért idősebb fiú kell aki annyinak is néz ki mint amennyi.

7 év nem sok, főleg később. Pl egy 20 és 27 éves esetében.


2013. febr. 9. 15:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Ja.de ő 15 éves.Egy kislány...
2013. febr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mert nem egészséges dolog azért.
2013. febr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert a lány még bőven kiskorú. Ha 18 éves lenne legalább, akkor a világon semmi probléma nem lenne, 7 év korkülönbség még beleférhet
2013. febr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Kislány??? A kislányok babáznak, csúszdáznak, fogóznak.

A 15 évesek már eljárnak szórakozni, a másodlagos nemi jellegek is kialakultak náluk.

2013. febr. 9. 15:29
 5/19 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem még várj vele. Nem tenne jót a lelkének, ha rögtön egy felnőtt kapcsolattal traktálnád. Az első szerelem arról szól, felfedezzük a saját határainkat. Izgalmas kaland. Nem egy komoly dolog. Még akkor sem ha komolyan veszik. :)


Még várj 1-3 évet.

2013. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem ez rendben van, én is összejönnék egy 15 évessel, nem kell mindenkit lenézni. 20/F
2013. febr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

1. A 15 éves kislány, még gyerek. (ahogy te is ha ezt nem vagy képes felfogni)

2. A 7 év tényleg nem sok, de nem mindegy milyen korban. Ha a te példáddal akarok élni akkor egy 20 éves lány már felnőtt, ezért nem probléma ha a fiú 7 évvel idősebb nála.

De te egy gyereket szemeltél ki magadnak "felnőtt" létedre... Az teljesen mindegy, hogy 20-nak néz ki. Akkor is gyerek még.

2013. febr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

Lelkileg kislány.

Van melle,na és?

Attól még naiv,butuska (jó értelemben)és nincs tisztában az élet dolgaival.

2013. febr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az gáz ha nem érzem magam felnőttnek ?:S :D
2013. febr. 9. 15:40
 10/19 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon gáz.
2013. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!