Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mivel lepitek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mivel lepitek meg barátotok a közelgő Valentin-nap alkalmával?

Figyelt kérdés
Én elég tanácstalan vagyok ,és nem akarok sablon ajándékot adni.Még csak 2 hónapja vagyunk együtt ,és így a kapcsolat elején még nehezebb választani.
2013. febr. 9. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
együtfürdés
2013. febr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én semmivel. Nem foglalkozom ilyen lökött ajándékozással.

Ekkora hülyeséget, mint a Valentin-nap! Kényszer-ajándékozás. Többet ér évente 1-2 ajándékozás meglepetésként, mint egy ilyen álca-ünnepnap!

2013. febr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1 tál szivecske alakú muffint, és mindegyik máshogy lesz díszítve

- lesz lila, rózsaszín, és fehér máz

- vettem ilyen szìnes cukorkát, meg szív alakú, meg gyöngyszerü izét, aminek nem tudom mi a neve, de azzal fogom megszórni

- és lesz csokipudingos, meg marcipánkrémmel töltött is


imádja a sütiket, és nem dagi, úgyhogy szerintem örülni fog, ugyanis megkért, hogy ne költsek rá sokat, úgyhogy nem is költök :D (nem azért, mert bármelyikünknek olyan anyagi helyzete lenne, hogy ne tudnánk ajándékot venni, de ez így sokkal személyesebb)

2013. febr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es igazad van. De ha van olyan megoldás, mint amit a 3-as hozzászóló írt, az tulajdonképpen kedves, ötletes, és személyre szóló.
2013. febr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmivel,együtt élünk,mindennap szeretjük egymást és sokat kedveskedünk egymásnak apróságokkal,esetleg sütök egy sütit,mint egy sima napon.
2013. febr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Koncertjeggyel estére :)
2013. febr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
semmivel. rengetegszer igyekszem neki kedveskedni valami aprósággal, nem kell nekem erre külön alkalom :D
2013. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!