Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak, hogy felkeltsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, hogy felkeltsem az erdeklodeset?

Figyelt kérdés
13 eves lany vagyok. Azt mondjak, hogy en ^koranero tipus^ vagyok. Nem tudom, hogy ez jo-e vagy rossz. Nem erdekelnek azok a temak, amikkel a velem egykoruak foglalkoznak, sokkal inkabb a felnottekkel tuom megertetni magam, de mindenkeppen 16 evnel idosebbekkel.Tudom,hogy milyen allast akarok majd, hova fogok felvetelizni az erettsegi utan.Megprobaltam beszelgetni az osztalytarsaimmal olyan temakrol amik ngem erdekelnek, de ok nem tudjak meg azt sem, hogy miert pont abba a suliba jarnak, ahhova jarnak (szuleik valasztottak a sulit,amikor en sajat magam mondtam meg,hogy hova szeretnek jarni),mert oket csak az erdekli, hogy milyen szinure fessek ki a kormeiket,es amikor mondtam, hogy szocial-pedagogus akarok lenni, csak neztek ki a fejukbol. De nemreg megismertem egy 16 eves sracot,akvel valtottunk par szot mikozben az 5 eves kisoccset segitett lefurdetni es utana elaltatni (a gyerek anyja kert meg engem, hogy vigyazzak a gyerekre, mert egy picit tobb benne az energia,mint az atlagban,es ugy 2hetente mar nagyon kifaradnak a ferjevel, es amikor atmegyek a kisgyerekhez, akkor ok elmennek valahova pihenni egy kicsit), es megtudtam rola egy par dolgot, aztan korbekerdezgettem embereket akik ismerik, es nagyon hasonlo a termeszetunk. Meg nem volt kapcsolatom(se fuo se semmien)es szeretnek vele jobban megismerkedni, es utana esetleg egy kapcsolatot kiepiteni.Szerintetek mit csinaljak, hogy o is eszrevegyen , es erdeklodni kezdjen irantam?
2009. szept. 5. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgess vele azokról a dolgokról,amiket közösen kedveltek.Add magad,csak őszintén...sokaknál nem számít a kor.És ha tényleg ennyire elhatározott csajszi vagy,az tetszeni fog neki.Csak kezdeményezz beszélgetést és majd alakul.Ha ő nem szeretne tőled semmi komolyabbat,az úgyis kiderül:)Sok szerencsét!
2009. szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!