Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom elismeré...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom elismerés helyett folyton csak leszól?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A lényeg az,hogy az elején nem volt ilyen.

5 éve élünk együtt és pár hónapja folyton kötekedik,veszekszik velem.

Mindketten dolgozunk,ő 8 órában,én pedig hat órában.

Főzni én szoktam,mert előbb érek haza.


Így szokott működni:


Van hogy ő felkel korán reggel,és ott hagy mindent az asztalon,kajamaradék,tálca.

Ha megjegyzem neki,hogy ne legyen ilyen trehány,azt mondja hogy van két kezem,takarítsam el.....

Nem akarom magam dicsérni,de elég jól főzök,eddig nem volt vele semmi gond,most viszont lehetetlen finomat főzni neki,mindent kritizál,még ha a kedvencét is főzöm,túl sós(még ha alig szórok is bele),vagy épp túl sótlan,alkalmanként pedig túl hidegen teszem elé az étet....mondom neki,hogy mikrózza meg,"nehogy már én,te előbb érsz haza,illő lenne nem hidegen elém b.szni az ételt....."

Vacsorára sütök neki tojást,megkérdezem mennyit kér,megcsinálom neki,majd elmosogatok,erre kiderül hogy mégis kér kettőt még,csináljak már még neki.....

olyan gyámoltalan ilyen téren,ő sosem ugrálna nekem....ha én meg szólok "leesik a karikagyűrű az ujjadról!"


Lehetetlen vele beszélni,mert olyankor nem vevő "hisztimre"......szerinte minden rendben,csak szétszórt,figyelmetlen vagyok


mondtam neki,hogy változtasson,mert elég negatív irányba kezdett el változni,erre megkaptam hogy miért?

ha nem,akkor elhagyom?

ennyire úgysem akarok magammal kicseszni szerinte.......



2013. febr. 9. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megbeszélitek, v lépned kell! Ez már megalázás! A barátnője/felesége vagy és nem a cselédje, de úgy kezel téged.. És minél inkább "szót fogadsz" neki annál inkább fogja csinálni és csak természetes lesz neki a körbeugrálás. Én szó nélkül lelépnék pár napra, had tudja meg milyen fáradtan haza jönni, megfőzni, elmosogatni, elrakodni!
2013. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Az ember ilyet maximum a gyerekétől tűr el.
2013. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%

nálam is nagyon hasonló a helyzet csak én meg pasi vagyok...szétmelózom az agyam,állítólag jóképű is vagyok,állítólag az ágyban is jó vagyok,állítólag mindent megteszek a jövőért (hát persze,hogy mindent) de neki semmi sem jó sőt,nem tisztel beszsédben sem és be is szólongat...voltak már komolyabb összecsapásaink is...de nekem egy normális kis csendes bnő kéne ,nem egy ááá .. mind1...


24/F

2013. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Ugyanez a helyzet nálam is. Én nő vagyok, vannak páromnak jó és rossz pillanatai, de mi még csak 2 éve vagyunk együtt. ha olyanja van, leszól, beszól, lealáz, pedig mindent megteszek érte...Most is éppen fasírtban vagyunk, ui. a tegnapi este....ő elment horgászni, kikapcsolódni barátjával, míg én otthon közben főztem, mostam,takarítottam. A kimosott ruhákat kitettem a teraszra száradni és az egyik fehér ingét úgy tettem ki, hogy 3 helyen is odaerősítettem ruhaszáító kapoccsal,le ne vigye a szél, de sajnos ez megesett...Mikor hazaért, ezt észrevette, na, onnantól nem kellett több...Hogy én nem vagyok képes erre sem, nekem semmi nem fontos, nem érdeklem, hogy lefújja a szél az inget vagy sem....(megjegyzem ő a múltkor ennél nagyobb szélben tette ki a mosott ruhákat...). Következtetés: Én nem vagyok hajlandó senkitől sem eltűrni, hogy dolgozom, hogy minden szép és jó legyen és ez a köszönet...Mi már szétmentünk, elköltöztem tőle épp az ilyen beszólásai miatt, de a hétvégéket együtt töltjük, annak reményében, hátha jobb lesz a kapcsolat. De amint látom, a maga kárából sem tanul...36 éves vagyok,szeretnék egy szereteten és biztonságon alapuló kapcsolatot, de úgy érzem, Ő erre nem képes, nem tudja megadni nekem...Szóval....Akinél tartósan fennállnak a szóbeli bántalmazás tübetei,az lépjen, ha van lehetősége, mert senki sem azért született, hogy egy "elb...tt nevelésű, v. gyerekkori sérelmekkel túlfűtött ember mellett éljen....
2013. máj. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!