Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaha ebben az életben még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha ebben az életben még megtalálhatom a párom?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok nem éppen pehelysúlyú 163cm-hez 110kg-ot nyomok próbáltam lefogyni de sehogy nem megy

még sosem volt senkim senkinek sem kellek pedig nagyon szeretnék végre valakit szerintetek van olyan ember aki szexuálisan tudna vonzódni hozzám?



2013. febr. 9. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Bocs de az tényleg nagyon sok. Őszinte leszek nagyon sok.

Le kéne fogyni úgy több esélyed lesz.


és akkor most jöjjenek a szép kommentek h találni fogsz csak várd ki.....

2013. febr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem csak a párkeresés miatt kell lefogynod, hanem magadért is. Ilyen túlsúly amellett, hogy borzalmasan néz ki, súlyosan egészségkárosító: tönkremennek az ízületeid, a gerinced, a szívedet meg az ereidet extra teher éri. Fordulj orvoshoz, már hétfőn!
2013. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így van egészségügyileg sem jó.
2013. febr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Gondold végig, hogy le szeretnél e fogyni, ha nem akkor vállald annak minden következményét és ne egy ilyen oldalon próbálj meg vigasztalást találni, mert nem fogsz...Vagy elhatározod, hogy lefogysz, diéta, sport, ami kell, akár szakmai segítséggel, ezzel megadva az esélyt magadnak arra, hogy boldog és egészséges legyél. Ha elhatározod, menni fog!
2013. febr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

István vagyok.105 kg,legkevesebb:)nincs egy hete hogy elkezdtem a fogyókúrát.De jobban érzem magam azóta.Mikor ezt írtam még csak két komment volt,a masodiknak abban igaza volt hogy tönkre mehet bele a szervezeted.A fogyókúrát meg kellene fontold újra.Persze hogy van olyan ember aki vonzódna hozzád szexuálisan.En csak azért kezdtem el fogyizni,mert azt mondta a tesóm,Hogy:Miért nem fogyol le?,elhóditanád tőlem a csajokat mindet:).A Másik a szívem miatt.Néha fáj.Nekem sincs párom.Most még adtam egy esélyt magamnak hogy lefogyjak.Adjál te is magadnak.Fel a fejjel:)

2013. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na kérdező, István személyében máris akadt szerintem egy "kérőd":) Hajrá, gyerekek:)
2013. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ari vagy 6-os.:D
2013. febr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megtalálhatod. De ahhoz le kell fogynod, és nem csak azért, hogy mások szemében vonzó légy, hanem magad miatt is.
2013. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!