Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mi a véleménye azokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye azokról a férfiakról akik szeretot tartanak?

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Azt h nincsenek otthon kielegitve a sexualis igenyei.
2013. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Hogy nem jól választottak feleséget, és gyávák váltani, és gerinctelenek mert hazudnak. Meg buták is, mert lehet az asszonyka azért mond nemet, mert jobbra, és többre vágyik....
2013. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Keresnek - és úgy néz ki, hogy meg is kapnak - valamit, amit otthon nem. Nem ítélem el, bár tény, hogy egy beszélgetés a házastárssal talán többet ért volna.
2013. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Undorító, de erkölcstelen a világ és a mai 20 év alattiak úgy viselkednek, mint a felnőttek. Szörnyű világban élünk! A szülők nem figyelnek a gyerekre, sem pedig egymásra. Nagyon kevés kivétel van! Tisztelet a kivételeknek, akik 20 év alatt megőrzik helyüket és megértik, hogy ők nem felnőttek és tisztelet azoknak az apáknak, anyáknak, férfiaknak és nőknek, akik tudnak még egymás mellett lenni úgy, hogy nem csalják meg a másikat.
2013. febr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze nem vetem meg őket, mert nem vagyok az úristen, de azokat igen, ha én 18 évesen, amikor pont h (a világ szerint) ki kéne magam élni, kibírom a párom mellett, hogy ezen a téren nem minden oké, mégsem csalom meg, az a férj meg nem,és aki a gyerekei anyját csalja meg, hát remélem szörnyű kínok között hal meg..
2013. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 valaki a tömegből ***** válasza:
Szerintem ezek az emberek csupán csak ésszerűtlenül élik az életüket életük legfontosabb döntését a házasságukat elcseszték. Ráadásul az elromlott házasságot megjavítanák vagy a kevésbé jó lehetőség szerint kidobnák, ők egy eléggé undorító megoldáshoz a megcsaláshoz folyamodnak. egyszerűen nem képesek az adott problémával szembenézni.
2013. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hiányzik valami az életükbõl,és mernek lépni.Most le lehet húzni mindenkit hogy gerinctelen,meg hasonlók de mi értelme?Igenis az ember megszerzi magának ami kell,így vagy úgy hogy a saját hiányait pótolhassa.
2013. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hajtja a vadászösztön...szokták mondani. De szerintem ellaposodott a kapcsolat, és valami hiányzik az életükből. Az sem igaz, hogy meg kell beszélni...jó igaz, e mindig lehet.Sokszor megpróbálják, de az asszonyka nem vevő rá. Vagy egyszerűen szégyellnek róla beszélni, mert csak veszekedés lesz belőle. Így kényelmesebb, titokban...
2013. febr. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!