Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még ilyen beállítottság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ilyen beállítottságú biszex lányok rajtam kívül? Leszbik véleménye is érdekel. Bővebb lent.

Figyelt kérdés

A leszbik azt mondják hogy biszex lányokkal csak egy kalandig kell kezdeni mert különben rossz vége lesz. Meg hogy valahogy más velük sokminden. Meg túlságosan keresik a férfi-női párkapcsolati mintákat egy kapcsolatban. Ezt sajnálom hogy jónéhányan így gondolják.

Eléggé, sőt nagyon csajos lány vagyok (lásd. szőke hosszú haj, magasabb sarkú cipők, nőies öltözködés, egy időben műköröm -már nem-) de mégis a hozzám hasonló lányok tetszenek leginkább. Erről hallottam valami lipstick leszbi kifejezést, de a jelentésben nem vagyok 100% biztos. A leszbi és biszex hosszútávú kapcsolat „akadályairól” már hallottunk, de én úgy érzem hogy egy ilyen kapcsolatban én is meg tudnám adni azt amit bármelyik teljes leszbi megadna. Néha kicsit vadabbnak (dominánsabbnak) érzem magam „mind a két ligában” ezért valószínűleg tökéletes partner lennék mind egy vad smárolásban mind egy gyengéd összebújásban. A másik bökkenőről még annyit hogy mint minden kapcsolat akár leszbi akár hetero véget érhet. És mi van akkor ha egy leszbi kapcsolat után valamikor majd egy férfival jön össze az egyik lány? Semmi, szerintem. Attól még az előző kapcsolat teljes értékű volt.


Talán egyszer én is családot szeretnék, gyerekeket, idilli környezetet. Sőt, erre elég nagy a valószínűség. De emiatt a viszonylag távoli dolog miatt miért lenne probléma?


Bocsánat ha valahol elkalandoztam a témától, csak írtam ami eszembe jutott. :D

Mindenkinek érdekel a véleménye a témáról akármilyen beállítottságú, ha fiú ha lány, de az utálkozós, negatív kommentelők kérem hagyják el a lapot! Köszönönöm. :)



2013. jan. 9. 23:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%

Nem értem, hogy mink utálkozós, negatív kommentelők miért vagyunk itten a GYK-n mindig diszkriminálva, kérem szépen!


Amúgy irigylem a problémáid. Viszont ha megtennéd azt a szívességet, inkább a csúnyább lányokra nyomulj, hogy a fiúknak is maradjon már valami! Köösziiiiiiiiiiii!

2013. jan. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
xD
2013. jan. 10. 07:15
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Bár én meleg vagyok, de szerintem hasonló okai vannak annak, hogy a leszbikusok és a melegek mért nem akarnak biszexekkel kezdeni.

Tudod ugyanúgy, mint a heterók, a melegek és leszbikusok is egyre inkább komolyabb kapcsolatra vágynak. A biszexek ellenben szeretik a rövid, tömör kalandokat. Nekem se kellene egy biszex fiú hosszú távra. Már régóta komoly kapcsolatban gondolkodtam és meg is találtam a páromat már, aki meleg. Szóval lehet izgalmasan hangzik biszexnek lenni, de én nem lennék az. Persze erről ők se tehetnek. Írtad, hogy családot szeretnél. Hát tudod így nemcsoda, hogy akadálynak tűnik ez, hiszen gondolom nem egy lánnyal akarsz családot. Ha ismerkedésnél nekem is azt mondaná egy fiú, hogy később feleséget akar, nem biztos, hogy sokáig keresném s társaságát. Szerintem a leszbikusok is így vannak ezzel.


23 meleg F.

2013. jan. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 female_superiority ***** válasza:
95%

Eddig csak Nővel éltem együtt (háromszor), közülük kettő biszex volt, egy leszbikus, valamint az első barátnőm is csak a lányokat szerette.

Én is kifejezetten nőies vagyok, hosszú haj, smink, nőcis ruhák, magassarkú, (mű)körmök. Járok fodrászhoz, kozmetikushoz, manikűröshöz, szeretek vásárolni.

Az összes barátnőm nőies volt, férfiruhába öltözött, bubifrizurás, fiús lánnyal nem tudnék mit kezdeni...

Nekm egy férfi inkább heves kaland, smárolás, szex (vad), egy Nővel inkább összeköltözök, mélyek az érzéseim, persze a szex is nagyon jó tud lenni egy Nővel-főleg ha gyengéd.

Gyereket én is szeretnék. :-)

2013. jan. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Én biszexuális vagyok, mégis egy leszbikus lánnyal vagyok együtt. Komoly a kapcsolatunk, nem is érdekel más Rajta kívül. Persze, néha elkalandozok egy másik lányon, de ettől független nem csalnám meg soha!

Én is szeretném majd gyereket, és ha Ő lesz a nagy Ő akkor valószínűleg vele lesz majd gyerek. Tudom, nem olyan mintha pasival vállalnék gyereket, de lehet jobb életünk lenne mint egy heteró kapcsolatban. :)

21/L

2013. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Ez így van, sokaktól hallom, hogy "Csak biszexszel ne kezdj soha komolyan!!"...merthát ugye nem csak csajért hagyhat ott, hanem pasiért is, és mindig benne lenne a leszbikus partnerben, hogy "Fene, biztos nem adok meg neki valamit, amit egy pasi megadhatna" :S

Nekem most biszex barátnőm van, és megbízom benne, de akkoris eléggé elfog a félsz, amikor meséli, hogy az exe, aki csávó, újra udvarol neki...főleg, hogy nagyon szerette az illetőt...


18/L

2013. jan. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Nekem így leszbikusként nincs bajom a biszexekkel. Sőt, ha egy számomra szép és kívánatos lányról van szó, akkor már inkább legyen biszex, mint teljesen heteró! A biszexeknél nekem annyi nem tetszik, hogy társkeresőn a legtöbbje - amelett, hogy pasija van - hármasra keres lányt. Nálam meg az ki van zárva! Persze biztos vannak köztük kivételek, de sajnos nekem is az a tapasztalatom, hogy a biszex lányok főként inkább kalandra keresnek lányokat.

Szívesen ismerkedek biszex lányokkal is, csak ne legyen mellettem pasija...

19/L

2013. jan. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Én nem diszkriminálok senkit, szóval mindegy, hogy biszex, vagy teljesen meleg-e.:) De: a legtöbb bi húz valamelyik nemhez, és azt veszem észre, hogy a "lányosak" általában már leszbikusként identifikálják magukat. Fiúkat preferáló biszexekkel tényleg nem kezdenék hosszú távon, mert nem látnám értelmét. Talán a fent leírtak miatt mondják, hogy nem jó dolog az.
2013. jan. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A számból vetted ki a szót:D

19/L

2013. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Én biszex vagyok (19). És nem hinném, hogy félnie kellene egy leszbikusnak, bármilyen szinten is. Igaz, hogy vannak ingatag emberek, de aki tisztában van magával, és pontosan tudja, hogy mit takar a biszexualitása, akkor nem hinném, hogy probléma lenne egy kicsit is. Ha benne vagyunk egy kapcsolatban, akkor a szeretett személy az, aki megdobogtatja a szívünket. Ennyi. Rá fogunk figyelni. És ha ez idővel mégsem lesz így, azt úgyis mindkét fél meg fogja érezni. És tök mindegy ez esetben, hogy ki milyen beállítottságú...
2013. febr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!