Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek milyen tapasztalatai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babybogyo88 kérdése:

Kinek milyen tapasztalatai vannak taxis pasikkal? Érdemes velük kezdeni? Vagy felejtős?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerinted mitől lennének mások mint más foglalkozású emberek?:D Komolyan nem értem.
2013. febr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert van egy kiszemeltem és mondták, h vigyázzak vele, mert h sok csajjal találkozik stb.
2013. febr. 10. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Tehát nem azt mondták, hogy vigyázz vele, mert a taxisok csajozósak, hanem azt, hogy kifejezetten ő. Felejtős egy gondolkozásod van...
2013. febr. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez elég nagy marhaság, már bocs.

A taxisnak az utas az egy ügyfél. A pincér megpakol minden vendéget? Vagy az autószerelő? Vagy minden irodakukac főnök húzza a titkárnőjét? Ugyan már.

Egy dologra készülj fel, hogy nem 8 órás a munkaideje, hanem 12 vagy több, de cserébe kisebb valószínűséggel zaklatják otthon melóval, mint egy "húdefontos" üzletembert, aki még sz*rni is magával viszi a telefonját.

Valamint ha valamire nagyon kell a pénz (pl lakásra, vagy bármire), akkor kompromisszumot lehet kötni, hogy igen, most kell a pénz, többet van kint az utcán mint általában, és így többet visz haza (nem úgy mint a sok mai átlag melós, fix béren, de elvárják tőle a túlórát, de persze lósz*rt se kap a túlóráért, még egy vállveregetést se) Tudom miről beszélek, ez előtt én is ebben a cipőben jártam.


Üdv: egy taxis pasi :)

2013. márc. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!