Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyetek? Szerintettek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyetek? Szerintettek, hogyan byktasam le?

Figyelt kérdés
Rajottem, hogy a pasim megcsal, raadaul a facebookon megtargyalja valakivel. Na nem mintha nem gyanakodtam volna, de probaltam eluzni a gondolatokat... Egy kozos ismerosunk altal azt is megtudtam, hogy megkerne a kezemet. Nem tudom mit tegyek, a tudomasara akarom jutatni, hogy hulye nem vagyok es ne vegyen palira. Nem akarok balhezni de azert kapja meg a magaet.

#buktasam
2013. febr. 10. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki nyíltan, itt nem neked kell szégyelned magad, mert ő félrekefélt, hanem neki. És egy tanács: ne bocsáss meg neki, ha egyszer megtette veled, ott már nincs meg a szerelem.
2013. febr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Megnyitnám a gépén a fb beszélgetését és odatennék neki egy kávét + egy papírt. Rajta: "olvass........... (most fordíts meg a papírt"


A hátulját pedig üresen hagynám. És én szakítanék is vele ezek után szó nélkül. Erre ne építs egy kapcsolatot. Hidd el, veszekedés nélkül is elég nagy szívás lesz ez neki.... főleg ha meg akart kérni. Eszed ágában ne legyen hozzámenni. Én egy hasonló eset után még kb. jó 10 évig húztam és sose vett el. Aztán vége lett a kapcsolatnak. persze nem is csalt meg utána már.

2013. febr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
en meg arra is gondoltam, hogy a szuleinek is elkuldenek egy masolatot, kinyomtatnak es betenem a posta ladajukba, lassak meg ok is a valosagot... nehogy mar azt higyek, hogy a kicsi fiuk milyen szent...es jo parti
2013. febr. 10. 17:02
 4/10 A kérdező kommentje:
hogy tudnek megbizonyosodni hogy tenyleg megcsal es nem csak vaganykodik? azert kerdem ezt mer a beszelgetes alapjan nem mindig vagnak egybe a dolgok
2013. febr. 10. 21:44
 5/10 anonim ***** válasza:
A szüleit ne keverd bele nem kiscsoportban vagytok mar ha jol sejtem, felesleges macera lenne neked is..igen neked is, think again. egyebkent szerezz kezzel foghato bizonyitekot aztan dorgold az orra ala..ha szokott nalad gepezni tolts le olyan programot ami megjegyzi a leutott billentyuket aztan megvan az fb kod onnantol meg kinyilik pandora szelenceje, de jol vigyazz mert ezzel te is csunya dolgot muvelsz, viszont ismerem a helyzeted, azert merem tanacsolni, mert a ketelytol semmi sem rosszabb. ha bebizonyosodik nyeregben leszel, evidens h ki kell dobni a f-szba, de ha nem talalsz semmit akkor abbol nagy hatalmas felfordulas is lehet egy feltort fb vagy egy feltort email miatt, gondold at, legy resen, csak akkor cselekedj ha minden olyan biztos mint az emberi hulyeseg. ui: nem tanacsot adtam, leirtam E/2 ben en mit tennek...
2013. febr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

sajat szememmel lattam az uzeneteket, plane amit a csajjal valtott es abol meg az is kiderultt, hogy van masik 2 csaj akiket dug... nem tudom eldonteni, hogy mit higyek, mert nagyon odaado bar megvanak az o hibai is... nyugtalanit ugyanakkor nem vagyok meggyozodve.

nem kell feltorjek semmit, tudom a kodjat annak idejen en csinaltam neki a profilt es megvannak az uzenetek...

akadnak mas uzenetek idegen csajoknak de azokra semmi valasz nem jott...

2013. febr. 12. 17:49
 7/10 A kérdező kommentje:
varok meg kommenteket, reagalasokat, velemenyeket... koszonom elore is!!!
2013. febr. 12. 17:50
 8/10 anonim ***** válasza:
10.28 vagyok. kerdes: ha tudod, lattad a ket szep szemeddel akkor miert nem hajtod el? szoval igazsag szerint a megoldas megvan, hiaba ir itt neked barki barmit, ha tudod dobd ki, ha nem tudod bizonyosodj meg rola( de ugye ez az opcio nem all fent..).
2013. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Byktasd!


Háháhá!

2013. febr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dobd ki! Akkor is ha szereted, akkor is nagyon rosszul esik... De ne hisztizz, maradj a lehető leghiggadtabb, akkor is, ha nagyon nehéz, ne azt lássa, hogy hű milyen jó hogy megszabadulok ettől a hisztis libától, hanem hogy basszus, milyen csajt vesztettem most el... Én szerintem megmondanám a szemébe hogy vége, felejtsen el, ha megkérdezi hogy miért, mondd meg hogy tudsz mindent, és hatalmas s*ggfej. És ne fogadd vissza, tanuljon belőle, plusz én nem tudnék hozzáérni se, ha ilyen kiderülne.. Azt sem értem, hogy eddig hogy tudtál vele maradni, én ahogy megláttam volna az üzeneteket, kb bőgtem volna egy napot, csapkodtam volna, aztán elküldtem volna a ...... ......-jára...
2013. febr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!