Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradnátok egy olyan kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradnátok egy olyan kapcsolatban, ahol szép emlékeken és néhány jó napon kívül hazugságok, nemtörődömségek, vannak és kedvesség is csak akkor, ha te kezdeményezed? 30N (két pici gyerekkel)

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 22:40
1 2
 1/13 fospuska ***** válasza:
36%
percig se.
2013. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a gyerekek miatt lehet, de mindenkép változtatni kéne
2013. febr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 fospuska ***** válasza:
41%
frászt. az anya frusztráltságának,az apa nemtörődömségének,a szülők rossz viszonyának előbb vagy utóbb,de biztosan a gyerekek isszák meg a levét. pont miattuk kellene mihamarabb kilépni és új életet kezdeni.
2013. febr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Néha az egyiket aztán a másikat gondolom helyesnek én is.

És már azt sem tudom mi lenne a jó.

Egy éve próbálkozom folyamatosan, de csak néha van egy-egy rövidebb normálisnak mondható időszak.Utálom, hogy egyik pillanatban jó szinte minden, a másikban meg szinte utálom azt is ha a közelemben van.

2013. febr. 7. 22:51
 5/13 fospuska ***** válasza:
vele beszéltél erről? lehet,nem is tudja,mekkora a baj...
2013. febr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha már anyagilag tudsz lépni(egyedül fent tudod magad és a két kicsit tartani: albi+rezsi(kajával-sulis-ovis is)+a gyerekek és magadra is jusson ha nem is sok, gyerektartás nélkül, az csak plusz bevétel ha jön-van), akkor lépj ki. Kezdj új életet. Én is csak erre várok, hogy normális munkám legyen, szóval üdv a klubban.
2013. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A gyereknek se jó ha ilyen légkörben nő fel. Attól, hogy nem vagytok együtt még lehet normális kapcsolat köztetek a gyerekek miatt. A gyerekeknek is lehet az apjuk teljes értékűen. S mindezt akár úgy, hogy mind a ketten boldog életet éltek.

Tudom miről beszélek 35(F) vagyok s 10 hónapja tettem meg ezt a lépést egy gyerek mellett. S jobb lett az élet. Mindenkinek.

2013. febr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 fospuska ***** válasza:
nem kevesen vagytok...
2013. febr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Igen, nem is egyszer beszéltünk erről. Nagyon annak a híve vagyok, hogy minden problémát meg kell beszélni. Ő ennek az ellentétét gondolja normálisnak, hogy "minek mondjam, hogy vita legyen?" Szóval így elég nehéz.


Bevallom sajnálnám egyedül hagyni. Elég családcentrikus lenne alapból csak türelme nincs túl sok. Olyan kis elárvult lenne egyedül, gyerekek is nagyon szeretik az apjukat.


Sajnálnám az otthonunkat is, mert ha szétmegyünk el kéne adni. Bár csak ezért lehet nem maradnék vele.


Hát, nem egyszerű.

2013. febr. 8. 08:01
 10/13 B25 ***** válasza:
100%
Erre te is tudod a választ. Az ilyen kapcsolatok meghaltak, kihaltak. Ezeket le kell zárni és kész.
2013. febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!